WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

W sprincie indywidualnym bez medalu. Sztrauch uległ Litwinowi

Dodano: 11.07.2019 14:36
Źródło: LM.pl

W 1/8 finału sprintu indywidualnego odpadł kolarz KLTC Konin Mateusz Sztrauch. Rywalizację o drugi medal na Mistrzostwach Europy Juniorów koninianin przegrał z Litwinem.

W kwalifikacjach sprintu indywidualnego Mateusz Sztrauch zajął dziewiąte miejsce z czasem 10,504 sek., co dało mu awans do 1/8 finału. Tam kolarze rywalizowali już w parach, a zwycięzca awansował do ćwierćfinału. Reprezentant KLTC Konin mierzył się z Litwinem Gedvinasem Serafinasem. Sztrauch ten pojedynek przegrał i zakończył zmagania na 1/8 finału.

Tym samym nie wywalczył drugiego medalu na Mistrzostwach Europy Juniorów. Przypomnijmy - we wtorek zawodnik KLTC Konin sięgnął po srebro wraz z reprezentacją Polski w sprincie drużynowym. W finale biało-czerwoni przegrali z reprezentacją Niemiec. 

fot. Mateusz Sztrauch autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO