WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentacji Polski

Dodano: 20.08.2019 13:22
Źródło: LM.pl

Natalia Chudzik, Gabriela Grzywińska i Nikol Kaletka dostały powołania do reprezentacji Polski. Piłkarki Medyka będą miały szansę występu w eliminacjach do mistrzostw Europy przeciwko Czeszkom.

Selekcjoner reprezentacji Polski powołał łącznie 21 piłkarek. Najliczniejszą grupę stanowią zawodniczki Górnika Łęczna. Z zespołu mistrza Polski na zgrupowanie kadry pojedzie sześć piłkarek. Medyk Konin wystawia drugą najsilniejszą grupę - powołania dostały Natalia Chudzik, Gabriela Grzywińska i Nikol Kaletka.

Żadna z nich zaskoczeniem w kadrze trenera Stępińskiego nie jest. Chudzik to etatowa reprezentantka, podobnie, jak w ostatnim czasie Kaletka. Również Grzywińska regularnie gra w biało-czerwonych barwach, ale wcześniej jeździła na zagrupowania jako piłkarka Górnika Łęczna. Teraz list z powołaniem zaadresowanym już został na Konin.

Wszystkie trzy medyczki walczyć będą o miejsce w pierwszym składzie na wrześniowy mecz z Czeszkami. 27 sierpnia w Żywcu rozpocznie się zgrupowanie polskiej kadry, a sam mecz eliminacji do mistrzostw Europy rozegrany zostanie 3 września o godz. 17.30 w Uherske Hradiste. 

Mecz z reprezentacją Czech zainauguruje walkę Polek o awans do mistrzostw Europy. Biało-czerwone w grupie rywalizować będą jeszcze z Azerkami, Mołdawiankami i Hiszpankami. Eliminacje potrwają do września 2020 r.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO