WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Strefowy Puchar Polski. Kto awansuje w środę do 1/8 finału?

Dodano: 10.09.2019 13:37
Źródło: LM.pl

II rundę strefowego Pucharu Polski rozegrają w środę zespoły z regionu konińskiego. Stawką spotkań będzie awans do 1/8 finału.

W II rundzie rozegranych zostanie dziewięć spotkań. Wezmą w nich udział zespoły z klasy okręgowej i A-klasy (wszyscy reprezentanci B-klasy odpadli w I rundzie) - zwycięzcy meczów I rundy oraz trzy drużyny, które otrzymały wtedy wolny los: Polanin Strzałkowo, Orzeł Grzegorzew i Strażak Licheń Stary. Stawką spotkań będzie awans do 1/8 finału, gdzie do rywalizacji dołączą zespoły z V ligi.

Decyzją kibiców portal LM.pl, patron medialny rozgrywek strefowego Pucharu Polski, pokaże spotkanie Czarni Brzeźno - Płomień Nekla. W głosowaniu na profilu FB OZPN Konin wzięło udział 959 fanów, co jest rekordem dotychczasowych głosowań. Najwięcej głosów, aż 291, oddano właśnie na mecz w Brzeźnie. Serdecznie dziękujemy za aktywność wszystkich kibiców.

Spotkania II rundy strefowego Pucharu Polski odbędą się 11 września o godz. 17.00. Wyjątkiem jest starcie MKS Dąbie z Victorią II Września przeniesione na 17 września. 

Pary II rundy:
Orzeł Kawęczyn - Polanin Strzałkowo
Sparta Sklejka Orzechowo - LKS Ślesin
Warta Kramsk - Warta Eremita Dobrów
Znicz Władysławów - Orzeł Grzegorzew
Victoria II Września - MKS Dąbie
Sparta Konin - Warta Rumin
KS Mostki - Kasztelania Brudzew
Czarni Brzeźno - Płomień Nekla
Wicher Dobra - Strażak Licheń Stary.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO