WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zator – atrakcje turystyczne i noclegi

Materiał promocyjny

Dodano: 11.09.2019 10:12
  • Zator – atrakcje turystyczne i noclegi

Miejscowość Zator położona jest w południowej części Polski. To niewielkie miasto liczące sobie nieco ponad 3,5 tysiąca mieszkańców jest jednak znane w całym kraju ze względu na swoje atrakcje turystyczne!

O miejscowości Zator słyszał chyba każdy w Polsce. Dlaczego warto ją odwiedzić? Gdzie można się wtedy zatrzymać? Zapraszamy do sprawdzenia!

Zator – atrakcje turystyczne

Miejscowość Zator znana jest przede wszystkim z największego parku rozrywki w Polsce – Energylandia. To właśnie tutaj można skorzystać z wielu wyjątkowych atrakcji, w tym między innymi z 15 kolejek górskich, wielu karuzeli, a także innych urządzeń dla lubiących dobrą zabawę.

Na terenie miejscowości działa także park rozrywki Zatorland, w skład którego wchodzi wiele różnych atrakcji, w tym między innymi:

  • Park Ruchomych Dinozaurów
  • Park Mitologii
  • Park Bajek i Stworzeń Wodnych
  • Park Świętego Mikołaja
  • Park Owadów

Warto także wskazać, że miejscowość Zator znana jest także jako Stolica Doliny Karpia. Od lat hoduje się tutaj karpie, w tym karpie królewskie. W Zatorze organizuje się także Zatorskie Dni Karpia.

Miejscowość Zator, chociaż niewielka, także jest warta zwiedzenia. Możemy zobaczyć tutaj kilka interesujących zabytków, w tym między innymi zamek w Zatorze czy też średniowieczny kościół parafialny.

Noclegi – hotel Zator

Gdy chcesz odwiedzić miejscowość Zator, w takim przypadku warto także sprawdzić oferty noclegowe. Warto sprawdzić komfortowe noclegi w obiektach takich jak hotel Zator to propozycje noclegowe doskonałe między innymi dla par czy też rodzin z dziećmi.

Nocleg w hotelu w Zatorze może także stać się punktem wyjścia do zwiedzenia innych okolicznych atrakcji, w tym między innymi można wybrać się w góry lub do Krakowa. Możliwości są nieograniczone, ponieważ południe Polski posiada wiele atrakcji turystycznych dla wymagających!

Sprawdź już teraz oferty takie jak hotel Zator przez internet – w sieci możemy szybko znaleźć ciekawe noclegi w korzystnych cenach, a także możemy od razu wykonać swoją rezerwację on-line, bez potrzeby telefonowania do obiektu.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zator,   turystyka,   wakacje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO