WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Reprezentacja: Grzywińska i Chudzik w pierwszym, Kaletka z ławki

Dodano: 9.10.2019 11:16
Źródło: LM.pl

Trzy piłkarki Medyka Konin wystąpiły we wtorkowym starciu reprezentacji Polski z Brazylią. Przyjezdne zwyciężyły 3:1.

Sparingowe starcie biało-czerwonych w Kielcach było dużym wydarzeniem, Brazylijki mają bowiem w składzie Martę - sześciokrotną zwyciężczynię plebiscytu na najlepszą piłkarkę na świecie. Dla Polek był więc to ważny test.

Powołania na październikowe spotkania kadry dostały cztery piłkarki Medyka. Jeszcze przed wtorkowym meczem zgrupowanie opuściła z powodu kontuzji Natalia Pakulska. W wyjściowym składzie wybiegły natomiast dwie zawodniczki - Gabriela Grzywińska i Natalia Chudzik. Nikol Kaletka również pojawiła się na boisku, ale dopiero w 90. minucie starcia.

Polki przegrały z Brazylijkami 1:3. Honorowego gola dla biało-czerwonych zdobyła Małgorzata Mesjasz, wykorzystując dogranie z prawej strony Natalii Chudzik. 

Kolejny mecz polska reprezentacja rozegra 12 listopada. W Lublinie Polki podejmą w spotkaniu kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy Hiszpanię.

Polska - Brazylia 1:3 (58' Małgorzata Mesjasz - 9' Formiga, 49' Tamires, 79' Debinha)

Polska: Katarzyna Kiedrzynek - Joanna Olszewska, Gabriela Grzywińska, Małgorzata Mesjasz, Natalia Chudzik (90' Nikol Kaletka), Dominika Grabowska (72' Martyna Wiankowska), Sylwia Matysik, Patrycja Balcerzak, Ewelina Kamczyk (83' Nikola Karczewska), Agnieszka Winczo (76' Katarzyna Daleszczyk), Ewa Pajor

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO