WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Licytacja dla Antosika. Sokół pomaga piłkarzowi w rehabilitacji

Dodano: 8.11.2019 09:01
Źródło: LM.pl

15 tys. zł - tyle kosztować ma rehabilitacja Jakuba Antosika po doznanej kontuzji. By jeden z czołowych piłkarzy naszego regionu wrócił do sprawności Sokół Kleczew organizuje licytację koszulki reprezentacji Polski.

Wiosną bieżącego roku Jakub Antosik doznał poważnej kontuzji kolana. Do dziś były zawodnik Olimpii Koło, UKS SMS Łódź i Górnika Konin, a obecnie piłkarz Sokoła Kleczew nie odzyskał pełnej sprawności. Operacja i rehabilitacja, które mogłyby mu pomóc, kosztują nawet piętnaście tysięcy złotych. 

W akcję zbierania pieniędzy dla Jakuba Antosika włączył się Sokół Kleczew. Klub wystawił na licytację oryginalną koszulkę reprezentacji Polski z podpisami zawodników zebranymi na zgrupowaniu kadry w zeszłym miesiącu. - Prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów - czytamy na oficjalnej stronie Sokoła Kleczew.

Licytować koszulkę można na stronie Allegro (TUTAJ) do 15 listopada. Aktualna cena wynosi 500 zł. 

źródło / fot. sokol.kleczew.pl

  • Licytacja dla Antosika. Sokół pomaga piłkarzowi w rehabilitacji

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO