WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konferencja szkoleniowa już po raz trzeci odbędzie się w Koninie

Dodano: 13.11.2019 12:37
Źródło: LM.pl

Patryk Dąbrowski i Paweł Grycmann będą tegorocznymi prelegentami III Konferencji Szkoleniowej organizowanej przez OZPN Konin. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia w Koninie.

Tegoroczna edycja konferencji szkoleniowiej skupiona będzie na dwóch tematach - zarządzaniu intensywnością w treningu i przejściu z atakowania do bronienia na przykładzie Pogoni Szczecin. Oba zagadnienia omówione zostaną najpierw w teorii, a następnie w praktyce. Prelekcje i zajęcia praktyczne poprowadzą Patryk Dąbrowski i Paweł Grycmann.

Patryk Dąbrowski to trener asystent w zespole Pogoni II Szczecin i szef scoutingu młodzieżowego w Pogoni Szczecin. Posiada licencję UEFA A. Paweł Grycmann jest natomiast wojewódzkim koordynatorem kształcenia i licencjonowania trenerów Śląskiego ZPN, przewodniczącym komisji szkolenia Śląskiego ZPN i wykładowcą AWF Katowice. 

Konferencja skierowana jest do trenerów, studentów i nauczycieli wychowania fizycznego. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia od godz. 8.00 do godz. 16.15 w PWSZ przy ul. Przyjaźni 1 w Koninie (część teoretyczna) i w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie (część praktyczna). Zapisy prowadzone są przez platformę PZPN24 (dla trenerów) i mailowo na adres marcinwozniak99@wp.pl (dla nauczycieli i studentów). Koszt 100 zł (studenci PWSZ Konin bezpłatnie). Więcej informacji pod nr tel. 692 830 718.

Harmonogram konferencji:
godz. 8.00 - 9.00: rejestracja
godz. 9.00 - 9.15: otwarcie konferencji
godz. 9.15 - 10.45: Paweł Grycmann: wykład ,,Zarządzanie intensywnością w treningu"
godz. 11.00 - 12.30: Patryk Dąbrowski:  wykład ,,Przejście z atakowania do bronienia na przykładzie Pogoni Szczecin"
godz. 13.15 - 14.30: Paweł Grycmann: praktyka ,,Zarządzanie intensywnością w treningu"
godz. 14.45 - 16.15: Patryk Dąbrowski:  praktyka ,,Przejście z atakowania do bronienia na przykładzie Pogoni Szczecin"
godz. 16.15: zakończenie.

  • Konferencja szkoleniowa już po raz trzeci odbędzie się w Koninie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO