WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Tylko trzy punkty w weekend, ale Wilki pewne awansu do play-off

Dodano: 25.01.2020 22:51
Źródło: LM.pl

Dwa mecze w dwa dni musieli rozegrać siatkarze Wilków Wilczyn. Wygrali tylko jeden, ale to wystarczyło, by zapewnić sobie miejsce w play-offach II ligi.

Pierwszy mecz wilczynianie grali już w piątek, było to przełożone starcie z Treflem II Gdańsk. Zespół Tomasza Robaka wygrał pierwszy set, ale w drugim gospodarze, po grze na przewagę, zdołali wyrównać. Dwie kolejne części meczu padły łupem Wilków, które ostatecznie zwyciężyły 3:1.

Ze Stoczniowcem tak łatwo nie było, a kluczowy był pierwszy set. Po bardzo wyrównanej grze gospodarze zwyciężyli 30:28. Gdańszczanie wygrali również drugą część spotkania. Wilki co prawda zdołały nawiązać walkę zwyciężając w trzecim secie, ale w czwartym Stoczniowiec dopełnił dzieła i zwyciężył ostatecznie 3:1.

Pomimo straty punktów Wilki utrzymały drugie miejsce z dorobkiem 30 oczek. Co więcej - zespół Tomasza Robaka zapewnił sobie awans do play-offów, na dwie kolejki przed końcem ma już bowiem siedem punktów przewagi nad piątym zespołem w tabeli. Kolejne spotkanie w przyszłą sobotę. Wilki podejmą Noteć Czarnków.

Trefl II Gdańsk - Wilki Wilczyn 1:3 (23:25, 26:24, 22:25, 16:25)

Stoczniowiec Gdańsk - Wilki Wilczyn 3:1 (30:28, 25:21, 18:25, 25:16).

fot. Wilki Wilczyn

  • Tylko trzy punkty w weekend, ale Wilki pewne awansu do play-off

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Trefl II Gdańsk,   Stoczniowiec Gdańsk

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO