WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wilki już pewne drugiego miejsca. Czekają na rywala w play-offach

Dodano: 1.02.2020 22:16
Źródło: LM.pl

Zaledwie 50 punktów ugrali w sobotę siatkarze Noteci Czarnków w Wilczynie. Wilki pokonały rywali w trzech setach i zapewniły sobie drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej.

W przedostatnim meczu rundy zasadniczej Wilki Wilczyn podejmowały siódmy zespół tabeli II ligi - Noteć Czarnków. Stawka meczu nie była duża, Noteć nie ma już bowiem szans na awans do czołowej czwórki, a Wilki miejsce w play-offach zapewniły sobie wcześniej. 

Mimo tego zespół Tomasza Robaka nie odpuścił spotkania i rywali rozbił w trzech setach. Noteć tylko w drugim secie zdołała przebić granicę 20 punktów. W pierwszej i trzeciej części spotkania goście zdobyli odpowiednio czternaście i piętnaście punktów.

Dzięki wygranej Wilki zapewniły sobie drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej, a to oznacza, że w play-offach zagrają z trzecim zespołem. Kto to będzie? Na razie nie wiadomo. Szansę na zajęcie tej pozycji wciąż mają Orzeł Międzyrzecz i SPS Konspol Słupca.

Kolejne i ostatnie już spotkanie w ramach rundy zasadniczej za dwa tygodnie. Wilki zagrają wtedy na wyjeździe z SMS Police.

Wilki Wilczyn - Noteć Czarnków 3:0 (25:14, 25:21, 25:15)

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Noteć Czarnków

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO