WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Akademia Tenisowa zaprasza na ferie. Od czwartku do niedzieli

Dodano: 4.02.2020 13:31
Źródło: LM.pl

Ferie z tenisem i robotami - tak swoje zajęcia promuje Akademia Tenisowa w Koninie. Na treningi zaprasza od czwartku do niedzieli.

Połączenie jest niezwykłe, uczestnicy treningów ćwiczyć będą mogli bowiem i ciało, i umysł. Od czwartku do niedzieli trwać będą treningi tenisowe w dwóch grupach - do dziesięciu lat i od dziesięciu do osiemnastu lat. Zajęcia są bezpłatne.

Oprócz tego uczestnicy ferii z Akademią Tenisową będą mogli wziąć udział w zajęciach z... robotyki. Te odbędą się w sobotę i w niedzielę. 

Treningi przeprowadzone zostaną w hali sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie. Zapisywać można się mailowo kontakt@atkonin.pl i telefonicznie (601 809 070 i 606 323 950).

  • Akademia Tenisowa zaprasza na ferie. Od czwartku do niedzieli

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:tenis,   Akademia Tenisowa,   ferie zimowe,   robotyka

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO