WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Goiński trenuje z kadrą i wygrywa z rywalami z Ukrainy i Mołdawii

Dodano: 18.02.2020 14:04
Źródło: LM.pl

Na drugim już zgrupowaniu na Ukrainie trenuje pięściarz Zagłębia Konin Mateusz Goiński. To kluczowy moment przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich.

Po raz pierwszy na Ukrainie Goiński z polską kadrą trenował już w styczniu. Teraz biało-czerwoni znów są u naszego wschodniego sąsiada. Szlifują formę przed kluczowym dla nich okresem kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich. 

Pięściarz Zagłębia Konin, podobnie, jak jego koledzy, nie tylko trenuje, ale również sparuje. Ma już za sobą dwa wygrane pojedynki. Najpierw Goiński pokonał Ukraińca Witalija Trusza, a wczoraj wygrał z reprezentantem Armenii. W kolejnych dniach czekają go kolejne starcia, na Ukrainie przebywają jeszcze kadry Mołdawii i Czech.

Po zgrupowaniu Goiński wróci na parę dni do Konina, by chwilę później wyjechać na kolejne zgrupowanie - tym razem w Cetniewie. A już 13 marca początek pierwszego turnieju kwalifikacyjnego w Londynie.

fot. Zagłębie Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO