WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Play-off II ligi. Wilki Wilczyn grają dalej, będzie czwarty mecz

Dodano: 7.03.2020 19:44
Źródło: LM.pl

W trzecim spotkaniu fazy play-off Wilki Wilczyn przegrał z Orłem Międzyrzecz. To oznacza, że rywalizacja jeszcze nie jest zakończona, a w niedzielę oba zespoły zagrają ze sobą po raz czwarty.

Po dwóch spotkaniach w Wilczynie Wilki były w wyśmienitej sytuacji, prowadząc w rywalizacji 2:0. By awansować do turnieju półfinałowego wilczynianie musieli wygrać jeszcze tylko jeden mecz. Pierwsza szansa była w sobotę, ale tym razem zespół Tomasza Robaka musiał uznać wyższość rywali.

Już w pierwszym secie Orzeł pokazał, że wciąż chce być w walce. Gospodarze wygrali 25:19. Wilkom udało się wyrównać po drugiej części spotkania wygranej 25:22. Trzeci i czwarty set również były wyrównane, ale dwukrotnie lepsi okazali się siatkarze z Międzyrzecza, zwyciężając do 22 i do 23, a w całym meczu triumfując 3:1.

Stan rywalizacji w play-offach wynosi więc 2:1 dla Wilków. Czwarty mecz rozegrany zostanie w niedzielę o godz. 18.00. Jeżeli wilczynianie znów wygrają, o tym, który zespół awansuje do turnieju półfinałowego zadecyduje piąty mecz.

Orzeł Międzyrzecz - Wilki Wilczyn 3:1 (25:19, 22:25, 25:22, 25:23)

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   play-off,   Wilki Wilczyn,   Orzeł Międzyrzecz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO