LM.plSportKoniec sezonu dla SPS Konspol. Trzecia porażka z Olimpią Sulęcin

Koniec sezonu dla SPS Konspol. Trzecia porażka z Olimpią Sulęcin

Nie będzie historycznego awansu SPS Konspol Słupca do turnieju półfinałowego. W sobotę słupczanie ulegli 0:3 Olimpii Sulęcin, kończąc tym samym swój sezon w II lidze.

By walczyć jeszcze o awans do turnieju półfinałowego SPS Konspol Słupca musiał w sobotę pokonać Olimpię Sulęcin. Tak się jednak nie stało. W dwóch pierwszych setach słupczanie podjęli jeszcze rękawicę i w obu przegrali niewielką różnicą punktów - do 23 i 20. W trzecim secie Olimpia była już znacznie lepsza, triumfowała 25:15, wygrywając cały mecz 3:0.

Było to trzecie zwycięstwo zespołu z Sulęcina w faie play-off, co oznacza, że to właśnie najlepszy zespół rundy zasadniczej awansuje z tej pary do turnieju półfinałowego. SPS Konspol Słupca zakończył tegoroczny sezon, plasując się na czwartym miejscu w tabeli grupy I.

SPS Konspol Słupca - Olimpia Sulęcin 0:3 (23:25, 20:25, 15:25)