WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Odzież reklamowa - kiedy warto w nią zainwestować?

Artykuł zewnętrzny

Dodano: 7.04.2020 15:17

Odzież reklamowa jest idealnym sposobem na reklamę naszych usług oraz produktów. Nie musi być jednak wyłącznie przeznaczona dla klientów. Jest także promocją firmy, którą mogą nosić nasi pracownicy.

Jak odzież reklamowa wpływa na wizerunek firmy?

Odzież reklamowa, czyli taka, na której widnieje logo naszej firmy, bardzo dobrze wpływa na ogólny wizerunek firmy. Jeśli nasi pracownicy wyglądają profesjonalnie, czyli mają odpowiednie uniformy w pracy, wtedy nasza firma znacznie zyskuje w oczach gości i klientów. Świadczy to o nas dobrze, ponieważ dbamy o stroje robocze pracowników oraz ich wygląd, ponieważ to właśnie nasi pracownicy świadczą najlepiej o naszej firmie. Dodatkowo jeśli na uniformach pracowników jest umieszczone nasze logo, firma staje się bardziej prestiżowa. Pracownicy mogą wyglądać tak samo, co wyróżnia ich od gości, a dodatkowo mogą reklamować naszą firmę za pomocą stroju służbowego. To idealny sposób na bardzo nienachalną, a przy okazji prostą reklamę firmy, bez dużych nakładów finansowych. Logo firmy bowiem można umieścić na różnych częściach odzieży - na koszulach, kurtkach, czy nawet kamizelkach odblaskowych.

Jaką odzież reklamową możemy znaleźć?

Odzież reklamowa dla pracowników może być różna w zależności od branży. Dla restauracji oraz hoteli odzież pracownicza z naszym logiem może być nadal elegancka i świadczyć o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług. Bardzo dobrym pomysłem są komplety odzieży pracowniczej w postaci jednolitych mundurków dla kelnerek oraz recepcjonistek. Logo można umieszczać na klapie marynarki, czy na kieszonce koszuli. Podobnie kucharze na swoich fartuchach mogą obok imienia i nazwiska mieć wyszyte logo firmy. Branża budowlana oczywiście również może nanosić logo na ubraniach roboczych, np. na kurtkach, czy spodniach roboczych lub kamizelkach odblaskowych. W ten sposób można bardzo łatwo rozpoznać naszego pracownika i nadal taka odzież jest łatwą formą reklamy, za którą płacimy raz albo co jakiś czas, kiedy nasi pracownicy wymagają zmiany odzieży roboczej. Oczywiście odzież reklamowa to również elegancki i bardzo uniwersalny prezent dla naszych klientów. Można dodawać go do naszych produktów przy większych zamówieniach. Jest to dość tania forma dodatkowej reklamy i oczywiście bonusu dla najbardziej zaangażowanych klientów, którzy często nas odwiedzają. Dobrej jakości odzież reklamową znajdą Państwo na stronie https://www.ferpol.pl/odziez-reklamowa-7458488.

Niezobowiązujący gadżet w postaci koszulki, czy czapki z daszkiem z logiem naszej firmy na pewno zachęci klientów do odwiedzania naszego sklepu, bądź korzystania z naszych usług znacznie częściej.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:promocja,   reklama,   odzież

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO