WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konińscy e-sportowcy w walce o wielki finał Grarantanna Cup

Dodano: 11.04.2020 14:50
Źródło: LM.pl

Osiem spotkań wygrali do tej pory zawodnicy Kopernika Konin w ogólnokrajowych zmaganiach Grarantanna Cup. 19 kwietnia zagrają o awans do wielkiego finału.

Zmagania w Grarantanna Cup, ogólnokrajowym turnieju e-sportowym, trwają już niemal tydzień. W tym czasie startująca w zawodach CS:GO drużyna Kopernika Konin rozegrała osiem spotkań. Koninianie wygrali wszystkie mecze, pokonując kolejne szczeble pucharowej drabinki i dochodząc do finału zmagań.

W decydującym starciu reprezentacja Kopernika mierzyła się z ZSE Dragons. Był to jednocześnie jeden z najbardziej zaciętych meczów koninian podczas Grarantanna Cup. Spotkanie zaczęło się od prowadzenia rywali 2:0. Później Kopernik odrobił strat i przez kilka rund walka była dość wyrównana.

Z czasem Kopernik zaczął zdobywać sobie przewagę i kontrolować mecz. Przy stanie 15:6 konińscy e-sportowcy nieco się rozluźnili i pozwolili sobie na trochę zabawy. Skończyło się to czterema zwycięstwami ZSE Dragons z rzędu. Ponowna mobilizacja zakończyła się wygraną w 26. rundzie spotkania i zwycięstwem w meczu 16:10.

Dzięki tej wygranej Kopernik Konin awansował do finału. Ten został jednak skasowany - organizatorzy turnieju postanowili zmienić nieco zasady zmagań. Teraz koninian czeka walka w finale pierwszej drabinki. Jeżeli zespół Kopernika znajdzie się w czołowej ósemce, awansuje do wielkiego finału Grarantanna Cup.

Finał drabinki rozegrany zostanie 19 kwietnia.

Wyniki Kopernika Konin:
SportowaWarszawa - Kopernik Konin 1:16
Kopernik Konin - Team Szpadle 16:1
Fire Bulls - Kopernik Konin 3:16
Kopernik Konin - Draże 16:7
Kopernik Konin - Halymba 16:5
Kopernik Konin - gud baj 16:1
Kopernik Konin - Czochraj Bobra 16:10
Kopernik Konin - ZSE Dragons 16:10

Kopernik Konin (K - A - D z ostatniego meczu): Miłosz ,,AntyVirus” Konieczka (28-10-14), Jakub ,,FakeTooMuch” Seidel (20-3-15), Maik ,,LLTN” Piasecki (21-4-14), Szymon “lampardxx” Zalewski (16-1-13), Bartosz ,,rabkO” Kowalkowski (22-3-16).

fot. screen z transmisji FakeTooMuch

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO