WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Suchomski wraca do Górnika! Po pracy w Kotwicy Kołobrzeg

Dodano: 7.06.2020 14:19
Źródło: LM.pl

Sławomir Suchomski ponownie będzie szkoleniowcem Górnika Konin. Po kilkumiesięcznej pracy w Kotwicy Kołobrzeg 54-latek znów poprowadzi biało-niebieskich.

W sobotę Górnik Konin poinformował o nieprzedłużeniu umowy z dotychczasowym szkoleniowcem Grzegorzem Dziubkiem, a już w niedzielę kibice poznali nazwisko nowego trenera. Nazwisko świetnie znane, Sławomir Suchomski po raz drugi w swojej karierze obejmie bowiem stanowisko szkoleniowca seniorów Górnika Konin.

Po raz pierwszy do Konina Suchomski trafił we wrześniu 2017 roku. W swoim pierwszym sezonie zajął z Górnikiem Konin czternaste miejsce i wywalczył utrzymanie w III lidze. Bardzo dobre wyniki biało-niebiescy zanotowali pod wodzą Suchomskiego jesienią 2018 roku. Po pierwszej części sezonu Górnik plasował się na jedenastym miejscu w tabeli. Sezon koninianie skończyli pod wodzą Damiana Augustyniaka na dwunastym miejscu, co było jak dotąd najlepszym wynikiem biało-niebieskich od czasu powrotu do III ligi.

Dobre wyniki z rundy jesiennej tamtego sezonu spowodowały, że Suchomski przeniósł się do walczącej o najwyższe lokaty Kotwicy Kołobrzeg. Sezon 2018/2019 kołobrzeżanie zakończyli na czwartym miejscu, a pod wodzą Suchomskiego odnotowali w lidze dwanaście zwycięstw, trzy remisy i dwie porażki. W Kołobrzegu Suchomski pracował do września 2019 roku. Drugi sezon zaczął od pięciu zwycięstw i czterech porażek, po czym ustąpił miejsca Petrowi Nemcowi.

Teraz 54-latek ponownie związał się kontraktem z Górnikiem Konin. Biało-niebiescy wywalczyli utrzymanie w III lidze w tym sezonie, a w najbliższym tygodniu powinni rozpocząć treningi w nowym okresie przygotowawczym. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tak gwoli ścisłości Pan Suchomski nie pracuje w Kotwicy od 24 września. Do tego momentu 5 zwycięstw i 4 porażki. Zastąpił go Petr Nemec, który do końca obecnego sezonu zaliczył 8 zwycięstw i 1 porażkę.
Dodano: 7.06.2020 19:43    Przez: Roman Kalinowski
Ech... ja cały czas tęsknię za Górnikiem lat 90😔😔😔
Dodano: 8.06.2020 20:28    Przez: ~kibic ⚽️

KOMENTARZE

Tak gwoli ścisłości Pan Suchomski nie pracuje w Kotwicy od 24 września. Do tego momentu 5 zwycięstw i 4 porażki. Zastąpił go Petr Nemec, który do końca obecnego sezonu zaliczył 8 zwycięstw i 1 porażkę.
Dodano: 07.06.2020 19:43    Przez: Roman Kalinowski
Tak ale dlatego ze Suchomski potrzebuje czasu zeby zbudowac cos dobrego powiedzmy sezon caly czyli 2 obozy. Tak bylo w Koninie poprzednim razem i tak samo wczesniej podajrze w Chojniczance?. A nie oszukujmy sie wtedy w Gorniku wyciagnal maxa z chlopakow. Dobry trener
Dodano: 08.06.2020 04:51    Przez: kirsten
Mój błąd, już poprawiłem, dziękuję za zwrócenie uwagi.
Dodano: 08.06.2020 15:25    Przez: B.Skonieczny
Ech... ja cały czas tęsknię za Górnikiem lat 90😔😔😔
Dodano: 08.06.2020 20:28    Przez: ~kibic ⚽️
Walczyć, trenować Górnik musi panować. Cieszymy się z powrotu trenera!
Dodano: 13.06.2020 21:56    Przez: Zenon
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO