WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grand Prix Wielkopolski Wschodniej odwołane z powodu pandemii

Dodano: 1.07.2020 10:39
Źródło: LM.pl

Organizatorzy Grand Prix Wielkopolski Wschodniej zdecydowali o odwołaniu cyklu w bieżącym roku. Nie oznacza to jednak, że nie odbędą się biegi wchodzące w skład Grand Prix.

W tym roku w ramach Grand Prix Wielkopolski Wschodniej odbyć miało się osiem biegów. Plany te pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Przełożony na czerwiec został bieg Wyszyńska Dziesiątka, nie odbył się II Bieg Kłodawskiego Święta Soli, a Bieg Milowego Słupa zorganizowany został w formule indywidualnych startów zawodników bez klasyfikacji. 

- W tej sytuacji, nie mogąc zapewnić równych szans startującym, odwołujemy tegoroczne GPWW i zapraszamy na rok następny - informuje Klub Biegacza Aktywni Konin, organizator Grand Prix, na swoim profilu FB. 

Odwołanie Grand Prix Wielkopolski Wschodniej nie oznacza z automatu odwołania wszystkich biegów wchodzących w jego skład, a jedynie zawieszenie tworzenia klasyfikacji Grand Prix. Decyzje co do organizacji poszczególnych biegów podejmować będą ich organizatorzy. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO