WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ranking odkurzaczy pionowych - na które modele warto zwrócić uwagę?

Materiał promocyjny

Dodano: 13.07.2020 20:30

Zastanawiasz się, jaki odkurzacz spełni wszystkie twoje oczekiwania? Nie bez powodu dużym zainteresowaniem cieszą si się modele pionowe. Wynika to z faktu, że są one wygodne w codziennym użytkowaniu. Podczas sprzątania użytkownik może przyjąć wygodną pozycję. Nie musi pochylać się tak, jak w przypadku tradycyjnych urządzeń poziomych, co niweluje ryzyko pojawienia się dyskomfortu. Ranking odkurzaczy pionowych pomoże Ci w wyborze właściwego sprzętu. Oprócz tego zapoznaj się z częścią poradnikową.

Gabaryty odkurzacza

Najlepszy odkurzacz pionowy to taki, który nie wymaga włożenia zbyt dużej ilości energii podczas sprzątania. Właśnie dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej należy przeanalizować gabaryty sprzętu. Dobrze, jeśli jest on kompaktowy, a zarazem lekki. Warto więc sprawdzić, z jakich tworzyw został wyprodukowany.

Pamiętajmy, że niska waga nie jest równoznaczna ze słabą jakością obudowy. Odkurzacz pionowy musi być wytrzymały oraz niepodatny na uszkodzenia. Ważne jest to, aby przetrwał on nawet najbardziej intensywne użytkowanie.

Dowiedz się jaki odkurzacz pionowy wybrać: Ranking Odkurzaczy Pionowych

Wydajność odkurzacza

Najlepszy odkurzacz pionowy jest wydajny oraz wygodny w obsłudze. Wysoka moc sprawia, że sprzątanie przebiega szybciej. Nie trzeba obawiać się, że zanieczyszczenia zostaną jedynie rozdmuchane w inne miejsce. Trzeba wiedzieć, że w sprzedaży znajduje się wiele urządzeń, które nie posiadają zbyt dobrych parametrów użytkowych - należy na nie uważać. Rozsądniej jest zakupić odkurzacz, który jest polecany przez użytkowników i posiada pozytywne opinie.

Za wydajność sprzętu odpowiada również jego konstrukcja. Niektóre modele opierają swoje działanie na innowacyjnych technologiach, dzięki którym zanieczyszczenia w błyskawicznym czasie trafiają do zbiornika. Nowoczesne filtry odpowiadają za sukcesywne ich zatrzymywanie. Nie trzeba więc obawiać się, że cząsteczki kurzu zostaną ponownie wydalone.

Pozostałe parametry techniczne odkurzacza

Jeśli dopiero wybierasz swój odkurzacz pionowy, to zwróć uwagę nie tylko na wyżej opisane kwestie, ale również inne parametry. Dzięki temu urządzenie niezawodnie posłuży przez długi czas. Nie będzie ono również wymagać czasochłonnej, a jednocześnie kosztownej konserwacji.

  • Akumulator - im wyższa jego pojemność, tym mniejsza częstotliwość ładowania. Istotne jest to, aby urządzenie po pełnym naładowaniu pracowało minimum kilkadziesiąt minut.
  • Filtry - ważne jest to, aby były one bezpieczne nawet dla alergików. To one odpowiadają za precyzyjne wyłapywanie cząsteczek zanieczyszczeń. Najczęściej można spotkać się z filtrem HEPA.
  • Wymienne końcówki - szczotki dedykowane do m.in. odkurzania zakamarków mogą ułatwić dokładne sprzątanie.
  • Wypinany odkurzacz ręczny - niektóre modele pionowe umożliwiają wypięcie odkurzacza ręcznego, który można użytkować podczas np. sprzątania samochodu.


 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:agd,   dom,   mieszkanie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Na ich temat się nie wypowiem, bo miałam jeden który się nie sprawdził. Teraz mam iRobota i sprawdza się o wiele lepiej niż wcześniejszy ten pionowy ;)
Dodano: 21.07.2020 14:20    Przez: Natalia Niedziałka
Ja zakupiłam odkurzacz TEFAL Air Force, jest lekki, ma dużą moc i bez problemu wszędzie wchodzi, a w dodatku oświetla odkurzane miejsce. Kupowałam tu: https://www.mediaexpert.pl/lp,sprza
Dodano: 04.08.2020 07:23    Przez: kamajka
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO