WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

5 września odbędzie się gala MMA Brave Combat Federation

Dodano: 9.08.2020 15:02
Źródło: LM.pl

O ile pandemia koronawirusa nie pokrzyżuje planów, 5 września w Koninie odbędzie się gala MMA organizowana przez Brave Combat Federation. Będzie to pierwsze wydarzenie tej organizacji, które odbędzie się w Polsce.

Brave Combat Federation to stosunkowo nowa organizacja MMA. Powstała w 2016 roku z inicjatywy bahrańskiego szejka Khalida bin Hamada Al Khalifa, członka rodziny królewskiej tego państwa. Zrzesza zawodników z ponad 40 krajów, w tym Polaków. Dla BCF walczyli m.in. Paweł Kiełek, Karolina Wójcik, czy Maciej Gierszewski.

W ostatnim czasie organizacja zmuszona była odwołać kilka gal w różnych europejskich państwach. Jednocześnie jednak szykuje swój debiut w Polsce, który miałby odbyć się w Koninie. Na 5 września zaplanowana jest gala w Koninie, którą organizacja promuje już w swoich mediach społecznościowych.

Na razie nie ma żadnych szczegółów wydarzenia, przede wszystkim karty walk. Znak zapytania przy organizacji gali stawia pandemia koronawirusa, która w ostatnim czasie w Polsce przyspieszyła. Jak na razie obowiązują obostrzenia pozwalające na uczestnictwo kibiców w wydarzeniach sportowych w halach, ale w liczbie maksymalnie 50% pojemności danej hali. 

  • 5 września odbędzie się gala MMA Brave Combat Federation

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MMA,   Brave Combat Federation,   gala MMA,   sporty walki

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO