WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grają ku pamięci swojego trenera. Memoriał Pawła Nowackiego

Dodano: 29.08.2020 14:59
Źródło: LM.pl

Kilkudziesięciu byłych zawodników, uczniów i wychowanków bierze udział w II Memoriale Pawła Nowackiego. W drugę rocznicę śmierci chcą w ten sposób uczcić pamięć o swoim trenerze.

Paweł Nowacki był trenerem, nauczycielem i wychowawcą młodzieży. Przez wiele lat związanym z Górnikiem Konin, szkoleniowcem drużyny seniorów tego klubu w latach 2013 - 2014. Dwa lata temu zmarł po ciężkiej chorobie, na pogrzebie żegnały go tłumy. W pierwszą rocznicę śmierci, z inicjatywy m.in. Bartka Musiała, odbył się w Monachium mecz pamięci Pawła Nowackiego. Już wtedy jednak organizatorzy zapowiadali, że kolejne memoriały chcą organizować już w Koninie.

Udało się - w tę sobotę na Stadionie im. Mariana Paska zgromadziło się kilkudziesięciu zawodników i uczniów trenera Nowackiego, chcących uczcić jego pamięć. - Wspomnienia są największym skarbem, które pozostawiają nam bliscy odchodzący na wieczny spoczynek. Dzięki nim możemy w szczególny sposób upamiętnić mojego męża, Pawła. Mówią, że czas goi rany. Wcale tak nie jest, czas uczy nas żyć z tymi ranami. Dzisiaj będziemy się radować z tego, że możemy zagrać ten turniej dla Pawła - mówiła żona trenera Nowackiego, Halina.

Na murawę wybiegły cztery zespoły - Górnik Konin Oldboys, Cosmos 06 Konin Oldboys, Przyjaciele - Uczniowie i SKP GetinBank Słupca. Spotkania potrwają do późnego popołudnia.

Wyniki turnieju podamy po jego zakończeniu

slajd 1 z 42
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO