WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kuszyński wicemistrzem Polski. Tym razem pływał z płetwami

Dodano: 9.09.2020 11:00
Źródło: LM.pl

Nie na basenie, ale na otwartym akwenie oraz z płetwami - tak wicemistrzem Polski został zawodnik Iskry Konin Adam Kuszyński. 

W niedzielę koninianin wystartował w Mistrzostwach Polski w Pływaniu Długodystansowym w Płetwach. Zawody organizowane były przez Polski Związek Płetwonurkowania, a Adam Kuszyński wziął w nich udział w ramach zgrupowania wielkopolskiej kadry wojewódzkiej w pływaniu. Była to dla niego pewna nowość, na co dzień zawodnik Iskry startuje bowiem w zawodach rozgrywanych na basenach.

Koninianin rywalizował w kat. do lat trzynastu i miał do pokonania 800 m. Kuszyński na mecie były drugi, dzięki czemu zdobył tytuł wicemistrza Polski. - Adamowi składamy wielkie gratulacje, można zauważyć, że nie samym basenem człowiek żyje. Liczymy na kolejne sukcesy Adama oraz mamy nadzieję, że worek z medalami dla klubu Iskra Konin właśnie się otworzył - mówią działacze Iskry Konin. 

fot. Iskra Konin

  • Kuszyński wicemistrzem Polski. Tym razem pływał z płetwami
  • Kuszyński wicemistrzem Polski. Tym razem pływał z płetwami

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO