WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mistrzostwa Polski Juniorów. Witkowski wygrał pierwszą walkę

Dodano: 24.09.2020 13:46
Źródło: LM.pl

Julian Witkowski (Zagłębie Konin) zwyciężył w swojej pierwszej walce podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie i awansował do ćwierćfinału. Z mistrzostw w eliminacjach odpadł Jakub Wawrzyniak (Copacabana Konin).

W tegorocznych Mistrzostwach Polski Juniorów w Boksie wystartowało dwóch pięściarzy z Konina. Jako pierwszy na ringu już w czwartkowej serii walk eliminacyjnych zaprezentował się Julian Witkowski. W kat. 56 kg pięściarz Zagłębia Konin mierzył się z Wojciechem Bonieckim z Tigera Łomża.

Koninianin od początku kontrolował walkę, dobrze unikał ciosów rywala i skutecznie kontrował, głównie prawym. Boniecki nie miał żadnego pomysłu jak zagrozić zawodnikowi Zagłębia i ostatecznie przegrał z nim jednogłośną decyzją sędziów. Dzięki temu Witkowski awansował do ćwierćfinału.

Swój pierwszy pojedynek w tegorocznych mistrzostwach przegrał Jakub Wawrzyniak z Copacabany Konin. Drugi z pięściarzy z Konina rywalizował w kat. 91 kg. W pojedynku z Olivierem Waletzko (Boxing Team Gosiewski Wrocław) okazał się minimalnie gorszy, przegrywając na punkty 1:2 i odpadając z dalszej rywalizacji.

Podczas zeszłorocznych MPJ w Boksie do Konina trafiły cztery medale. Złoty medal wywalczył Robert Brazdys, srebrny - Dominik Tomalczyk, a brązowe - Dominik Wojtczak i Mateusz Tomalak (wszyscy Zagłębie Konin).

fot. Zagłębie Konin

  • Mistrzostwa Polski Juniorów. Witkowski wygrał pierwszą walkę

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO