WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Jakubowski już po ważeniu. „Jestem cholernie głodny boksowania”

Dodano: 1.10.2020 17:44
Źródło: LM.pl

91,3 kg ważył w czwartek Igor Jakubowski. W piątek koninianina czeka pierwszy pojedynek w ramach turnieju Rocky Boxing Night.

Po dwóch latach nieobecności na ringu swoją zawodową karierę wznawia Igor Jakubowski. W piątek koninianin zmierzy się z Pawłem Nowaczyńskim w pierwszym pojedynku turnieju Rocky Boxing Night. Podczas czwartkowego ważenia Jakubowski wyrobił limit, ważąc 91,3 kg. - Jestem cholernie głodny boksowania, mam w sobie mnóstwo sportowej agresji, złości i chcę wejść do ringu, zrobić tam roz***l i dobrze się bawić - mówi wychowanek Zagłębia Konin.

Jego rywalem będzie Paweł Nowaczyński. Jego historia nie jest tuzinkowa - dziewiętnastolatek wychowywał się w domu dziecka, ma korzenie kongijskie (po ojcu, którego jednak nie znał). Boks trenuje zaledwie dwa lata w Berej Boxing Lublin, a jego największym osiągnięciem jest wicemistrzostwo okręgu lubelskiego.

- Na pewno jest mniej doświadczony ode mnie, na pewno tych walk ma z pięć razy mniej ode mnie. Słyszałem dużo głosów z boksu, że nawet jakbym wyszedł pijany to powinienem sobie z nim poradzić, ale ja jestem sportowcem z krwi i kości, jestem olimpijczykiem i do każdego zawodnika przygotowuję się w ten sam sposób - deklaruje Jakubowski.

Walkę obaj pięściarze stoczą w hali sportowej w Kościerzynie. Początek gali 2 października o godz. 19.00, transmisję oglądać będzie można w Polsat Sport Extra.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO