WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konińska Liga Tenisowa zakończona. Adam Orkowski najlepszy

Dodano: 7.10.2020 10:52
Źródło: LM.pl

Zakończyła się Konińska Liga Tenisowa. Najlepszym zawodnikiem pierwszej edycji zmagań na konińskich kortach został Adam Orkowski z Akademii Tenisowej w Koninie.

Konińska Liga Tenisowa to nowa forma rywalizacji na kortach w naszym mieście. Do tej pory tenisiści mogli sprawdzać swoje umiejętności w okazjonalnych turniejach. Liga wystartowała w czerwcu, niedługo po otwarciu kortów dla zawodników. Cieszyła się sporą popularnością - w pierwszej edycji organizowanych przez stowarzyszenie Korty TKKF Konin zmagań postanowiło wziąć udział 41 zawodników grających w ośmiu grupach. Łącznie odbyło się 255 meczów, z czego najdłuższy, jak podają organizatorzy, trwał 4,5 godz.!

Najlepszy w klasyfikacji generalnej okazał się Adam Orkowski z Akademii Tenisowej w Koninie. Drugi był również reprezentant tego stowarzyszenia - Michał Anasiewicz. Na najniższym stopniu podium stanął Dawid Mikuła. Ponadto nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy spośród poszczególnych grup wiekowych: Piotr Żabierek (najmłodszy zawodnik), Marcin Dołowiec (+40), Adam Nowacki (+45), Daniel Bednarek (+50), Mariusz Kaćmierczak (+55) i Leszek Cyprysiak (seniorzy). Puchar otrzymali również uczestnicy tenisowego maratonu - Piotr Tomaszewski i Maciej Woliński.

fot. Korty TKKF Konin

slajd 1 z 9
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO