WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

SPS odpadł z Pucharu Polski, porażka w Szczecinie w trzech setach

Dodano: 7.10.2020 19:50
Źródło: LM.pl

Siatkarze SPS Konspol Słupca odpadli z rywalizacji w Pucharze Polski. W meczu II rundy wstępnej słupczanie przegrali na wyjeździe ze Stalpro Błyskawicą Szczecin 0:3.

To nie był dzień siatkarzy ze Słupcy. Po dwóch wygranych w rundach wstępnych Pucharu Polski SPS Konspol Słupca grał na wyjeździe ze swoim ligowym rywalem - Stalpro Błyskawicą Szczecin. Goście w Szczecinie byli bezradni i przegrali spotkanie 0:3.

Pierwszy set szczecinianie wygrali pewnie, kontrolując przebieg gry od samego początku. W drugiej części spotkania walka nieco się wyrównała, goście ze Słupcy próbowali nie stracić kontaktu, ale w drugiej połowie seta gospodarze odjechali i po raz drugi zwyciężyli 25:19. Najbardziej wyrównany był trzeci set, słupczanie walczyli do samego końca, ale w kluczowym momencie lepsza okazała się Błyskawica, wygrywając 25:23 i w całym meczu 3:0.

Porażka spowodowała zakończenie tegorocznej przygody SPS Konspol Słupca w Pucharze Polski. Słupczanie byli jedynym reprezentantem z naszego regionu, który rywalizował na szczeblu centralnym. Zespołowi Marka Jankowiaka pozostała teraz rywalizacja w II lidze. Najbliższy mecz już w sobotę - słupczanie w derbach regionu podejmą Wilki Wilczyn.

Stalpro Błyskawica Szczecin - SPS Konspol Słupca 3:0 (25:19, 25:19, 25:23)

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   Puchar Polski,   SPS Słupca,   Błyskawica Szczecin

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO