LM.plSportIII liga. Górnik Konin - Pogoń II Szczecin [RELACJA NA ŻYWO]

III liga. Górnik Konin - Pogoń II Szczecin [RELACJA NA ŻYWO]

W meczu dwunastej kolejki III ligi gr. II Górnik Konin podejmuje Pogoń II Szczecin. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

90'+ Koniec meczu, Górnik Konin przegrał z Pogonią II Szczecin 1:4.

90'+ Znów blisko, ale zablokowany Błaszczak tuż przy linii bramkowej po rzucie rożnym.

90'+ Rzut wolny, zakotłowało się w polu karnym, uderzył Zakrzewski, ale broni Krzysztofek.

90'+ Druga żółta kartka dla Pacha za faul na Nowaku. Pogoń II będzie kończyć mecz w dziesiątkę.

90' Mecz przedłużony o cztery minuty.

89' Pogubiony w obronie Górnik blisko straty przed własnym polem karnym, ale zdołali się biało-niebiescy wyratować.

87' Próbują jeszcze koninianie, ale brakuje dokładności i Pogoń II na razie sobie z tymi atakami radzi.

84' Dobra dogranie z lewej strony, ale nie zamknął akcji Sternicki.

83' Jeszcze jedna zmiana, Jatczak za Walczaka.

80' Dwie zmiany w Górniku. Schodzą Krupiński i Robaczyński, za nich Pluciński i Sieradzki.

78' Fenomenalna akcja Zaborskiego, minął bodaj trzech piłkarzy Górnika, a na końcu bramkarza i wpakował piłkę do pustej siatki. 1:4.

72' Jeszcze raz Rościszewski po wcześniejszej stracie koninian, ale prosto w ręce Wadacha.

71' Próba Rościszewskiego, ale piłka ponad bramką.

70' Druga zmiana w Górniku, Błaszczak za Słowińskiego.

66' Krzysztofek niemal w sytuacji sam na sam, ale ratuje sytuację Krupiński.

62' Niewiarygodne. W kolejnej akcji w szesnastce fauluje Słowiński, trafia Wawrzynowicz i mamy 1:3. Błyskawiczna odpowiedź Pogoni II.

61' Pojawiła się nadzieja. Rzut karny wywalczył Sternicki, z jedenastu metrów trafił Przybyszewski i mamy 1:2!

58' Lepiej wygląda Górnik po przerwie, sporo zagrań w pole karne Pogoni II, ale brakuje wykończenia.

56' Dogranie z lewej strony, był w szesnastce Więcek, ale uprzedzony przez obrońcę.

54' Kolejna sytuacja sam na sam Krzysztofka, tym razem jednak obronił Wadach.

52' Kolejne dogranie, tym razem z lewej strony, piłkę złapał bramkarz ze Szczecina.

51' Dośrodkowanie Walczaka w szesnastkę, skakał do piłki Przybyszewski, ale pojedynek główkowy wygrał piłkarz Pogoni II.

48' Dwa dogrania Górnika w pole karne, oba zakończone wybiciami szczecinian.

46' Zaczynamy drugą część meczu. Jedna zmiana w Górniku - Dawid Przybyszewski za Filipa Stożka.

45' Koniec pierwszej połowy, Górnik Konin przegrywa z Pogonią II Szczecin 0:2.

45' Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

44' Kolejna próba zagrania piłki za plecy, ale tym razem czujnie Wadach, który zdążył wyjść i wybić piłkę.

39' Emil Więcek ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

38' Rzut wolny dla Górnika, na spalonym złapany Gajda.

36' Rzut rożny dla Pogoni II, próba strzału przewrotką, ale niecelna.

33' Przejęcie piłki w środku pola, daleka piłka za plecy obrońców i mamy 0:2. Niemal kopia pierwszej bramki, nawet strzelec ten sam - Krzysztofek.

26' Pierwsza naprawdę dobra okazja dla biało-niebieskich. Po rzucie rożnym piłka wyszła na chwilę poza szesnastkę, później trafiła już w polu karnym do Gajdy, ale ten z ostrego kąta przestrzelił.

25' Rzut wolny dla Górnika z 25 metrów. Krupiński trafił w mur, będzie jeszcze rożny.

19' W pole karne z prawej strony wbiegł Więcek, ale piłka po jego strzale przeleciała ponad poprzeczką.

17' Bardzo dobra interwencja Gajdy, wślizgiem wybił czysto piłkę spod nóg rywala w polu karnym. Rzut rożny nie przyniósł sytuacji bramkowej Pogoni II.

16' Rzut rożny dla gości, wypiąstkował Wadach i Górnik wychodził z kontrą, ale szybko powstrzymaną przez Pogoń II.

13' Trochę teraz wyszli z własnej połowy biało-niebiescy, ale to Pogoń II prowadzi grę. Szczecinianie starają się dużo rozgrywać po ziemi. Przed chwilą po akcji uderzał Turski, ale obok bramki.

9' Próba lobu w wykonaniu Lisa, piłka musnęła górną część poprzeczki.

7' Rzut wolny dla Pogoni II, łapie piłkę Wadach.

6' Powtórka sytuacji sprzed chwili, znów daleka piłka od obrońców, tym razem osamotniony był Kasprzycki, ale podanie trochę za mocne.

6' Rzut wolny dla Górnika, piłka zagrana w pole karne, ale jeden z zawodników z Konina złapany na spalonym.

3' Daleka piłka od obrońców Pogoni II, w sytuacji sam na sam natychmiast znalazł się Krzysztofek i mamy 0:1.

1' Zaczynamy!

14.55 Składy obu drużyn:

Górnik Konin: Maksym Wadach - Bartosz Zakrzewski, Kamil Krupiński, Bartłomiej Gajda, Emil Więcek, Miłosz Nowak, Kamil Sternicki, Tomasz Słowiński, Kacper Robaczyński, Filip Stożek, Wiktor Walczak.

Pogoń II Szczecin: D. Krzysztofek - Lis, Kuzko, Stolarczyk, Pach, Wawrzynowicz, Kort, Zaborski, Turski, Cybulski, B. Krzysztofek.

14.50 Górnik stoi przed kolejną szansą na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Niestety, biało-niebiescy nie będą mogli dziś liczyć na wsparcie kibiców na trybunach, z powodu obostrzeń mecz rozgrywany jest bez udziału fanów.