WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rezerwy Medyka znów gromią, osiem bramek Dominiki Kopińskiej!

Dodano: 19.10.2020 10:41
Źródło: LM.pl

Kolejne wysokie zwycięstwo w II lidze odniosły rezerwy Medyka Konin. Drużyna Roberta Kraski pokonała GSS Grodzisk Wlkp. 9:1, a osiem bramek zdobyła Dominika Kopińska.

Medyczki w niedzielę podejmowały zespół z końca stawki, ze strefy spadkowej - GSS Grodzisk Wlkp. Z powodu przerwy reprezentacyjnej w rezerwach zagrało sporo zawodniczek z pierwszej drużyny, m.in. Dominique Bond-Flasza, Nikol Kaletka, Julia Maskiewicz, czy Dominika Kopińska. Zabrakło natomiast kontuzjowanej Alicji Piechockiej.

Medyk II dominował na boisku od pierwszej do ostatniej minuty i bez problemu spotkanie wygrał. Już do przerwy koninianki prowadziły 6:0, a wszystkie bramki zdobyła... Dominika Kopińska. Ostatecznie napastniczka pierwszego zespołu Medyka zakończyła mecz z ośmioma trafieniami. Ponadto jedną bramkę zanotowała Nikol Kaletka. GSS Grodzisk Wlkp. był w stanie zdobyć tylko jednego gola, tuż po przerwie do siatki Medyka II trafiła Sylwia Marek.

Dzięki wygranej rezerwy Medyka bez zmian plasują się na pozycji wicelidera II ligi ze stratą dwóch oczek do WAP Włocławek. Koninianki mają jednak aż dwa spotkania rozegrane mniej i to od ich postawy będzie decydować, czy jesienią będą liderować tabeli II ligi. Kolejny mecz 31 października, Medyk II zagra na wyjeździe z Bielawianką Bielawa.

Medyk II Konin - GSS Grodzisk Wlkp. 9:1 (4', 12', 20', 30', 37', 45', 75', 90' Dominika Kopińska, 56' Nikol Kaletka)

Medyk II Konin: Emilia Grzączkowska - Dominique Bond-Flasza, Daria Jeremenkowa, Julia Maskiewicz, Natalia Kocon (52' Julia Stasiak), Klaudia Urna (52' Kinga Koronkiewicz), Matylda Bujak, Klaudia Dymińska, Patrycja Sikora, Dominika Kopińska, Nikol Kaletka.

fot. Medyk Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna kobiet,   II liga,   Medyk II Konin,   GSS Gorzów Wlkp.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Panie Baroszu. Znów kłania się korekta tekstu przed umieszczeniem na portalu. Najpierw pisze Pan, że grały z zespołem z Grodziska Wielkopolskiego, by potem pisać, że z zespołem z Gorzowa Wielkopolskiego. To jednak różne miasta.
Dodano: 19.10.2020 11:23    Przez: Maciej Malak
Bartoszu, oczywiście...
Dodano: 19.10.2020 11:23    Przez: Maciej Malak
Poprawione, nie wiem skąd wytrzasnąłem ten Gorzów
Dodano: 19.10.2020 13:42    Przez: B.Skonieczny
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO