WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mistrzostwa Polski na torze. Sztrauch i Biernacki z medalami

Dodano: 24.10.2020 11:59
Źródło: LM.pl

Trzy krążki przywieźli kolarze KLTC Konin z Mistrzostw Polski Elity w Kolarstwie Torowym i Mistrzostw Polski Młodzieżowców w Konkurencjach Nieolimpijskich. Na podium stawali Mateusz Sztrauch i Filip Biernacki. 

Rozgrywane na torze w Pruszkowie mistrzostwa Polski miały podwójny charakter, a KLTC Konin reprezentowane było przez trzech zawodników - Mateusza Sztraucha, Kamila Taczyńskiego i Filipa Biernackiego. Dwóm koninianom udało się stanąć na podium.

Aż dwa krążki podczas jednego startu zgarnął Mateusz Sztrauch. Czołowy zawodnik KLTC Konin w wyścigu indywidualnym na 1 km zajął trzecie miejsce z czasem 1:02,937. W klasyfikacji młodzieżowców Sztrauch był już jednak najlepszy, zdobywając złoty medal. W innych startach kolarz KLTC Konin był siódmy (keirin) i ósmy (250 m ze startu zatrzymanego).

Trzeci medal dla konińskiego klubu przywiózł Filip Biernacki. Koninianin w wyścigu eliminacyjnym zajął dziewiąte miejsce, ale w klasyfikacji młodzieżowców był trzeci, co dało mu brązowy medal. Ponadto Biernacki zajął 25. miejsce w scratchu (jedenaste wśród młodzieżowców) i dwunaste miejsce w końcowej klasyfikacji omnium. 

Bez medalu z Pruszkowa wrócił Kamil Taczyński. Ostatni z reprezentantów KLTC Konin startował w trzech konkurencjach omnium. W scratchu był siedemnasty, w wyścigu eliminacyjnym - dziewiętnasty, a w wyścigu tempowym - 23.

slajd 2 z 5

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO