WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

IV liga. Olimpia rozbita w Międzychodzie, siedem straconych goli

Dodano: 25.10.2020 16:20
Źródło: LM.pl

To była najwyższa porażka Olimpii Koło w tym sezonie. Z Wartą Międzychód kolanie przegrali aż 0:7.

Tak wysokiej porażki Olimpii trudno było się spodziewać. Co prawda kolanie mierzyli się z jednym z lepszych zespołów IV ligi, ale nawet w pierwszej połowie Warta nie zdominowała tak jednoznacznie piłkarzy z Koła. Gospodarze co prawda prowadzili, ale tylko jedną bramką, w trzeciej minucie gola strzelił Jędrzej Drame.

Wszystkie pozostałe bramki padły w przeciągu zaledwie 21 minut drugiej połowy. Najpierw podwyższył Paweł Jankowski, a już po czterech kolejnych minutach było 3:0 po golu Krzysztofa Kulczaka. W 66. minucie na 4:0 podwyższył Kacper Sworacki. Trzy ostatnie bramki padły w zaledwie cztery minuty. Na listę strzelców wpisali się Krzysztof Schoen i dwukrotnie Michał Kępski.

Porażka spowodowała spadek Olimpii Koło na dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Kolejne spotkanie w przyszłą sobotę, drużyna Tomasza Mikusika podejmie Odolanovię Odolanów.

Warta Międzychód - Olimpia Koło 7:0 (3' Jędrzej Drame, 53' Paweł Jankowski, 57' Krzysztof Kulczak, 66' Kacper Sworacki, 70' Krzysztof Schoen, 72', 74' Michał Kępski)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Bartosz Świderski, Robert Jędras, Kacper Gatrzkie, Damian Siek, Adam Kozajda (55' Jakub Dębowski), Muchał Rutkowski, Patryk Olczyk, Krystian Sobieraj, Aleks Sieradzki (80' Adam Ciesielski), Mikołaj Makarowicz (65' Dawid Zawadzki).

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Olimpia Koło,   Warta Międzychód

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO