WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

III liga. Hagard wygrał na inaugurację, mecz Startu przełożony

Dodano: 26.10.2020 10:26
Źródło: LM.pl

Pierwsze spotkanie w tym sezonie III ligi piłki ręcznej rozegrał Hagard Strzałkowo. Przełożony został mecz Startu Konin. 

Pauzujący w pierwszej kolejce Hagard Strzałkowo zainaugurował nowy sezon III ligi w sobotę na własnym terenie, gdzie zmierzył się ze Stalą II Gorzów. Hagard bardzo dobrze rozpoczął spotkanie, szybko wychodząc na prowadzenie trzema bramkami. Regularnie trafiali Daniel Górecki i Jarosław Rogalski. W czternastej minucie goście zbliżyli się do Hagardu na jedną bramkę, później jednak gospodarze znów odjechali rywalom i ostatecznie wygrali pierwszą połowę 20:17.

W drugiej odsłonie oba zespoły zwarły nieco swoje szeregi defensywne i bramek padło już mniej. Hagard spokojnie kontrolował wynik, kolejne cztery bramki dołożył Rogalski, a po trzy - Kamil Kaczmarek i Damian Mierzejewski. Ostatecznie Hagard triumfował 35:27.

W sobotę pierwszy mecz u siebie miał grać też Start Konin. Na kwarantannie znaleźli się jednak trenerzy Lidera Swarzędz, przez co spotkanie koninian zostało przełożone.

Po dwóch kolejkach Hagard Strzałkowo jest liderem tabeli III ligi z trzema oczkami na koncie. Start plasuje się na siódmym miejscu. Z ośmiu meczów, które miały być rozgrywane w dwóch pierwszych kolejkach aż trzy zostały przełożone. Koninianie kolejny mecz mają zaplanowany na 30 października, będzie to rozgrywany awansem mecz piątej kolejki z SPR Włoszakowice. Hagard zgodnie z terminarzem kolejne spotkanie ma zaplanowane na weekend 7 - 8 listopada, będzie to wyjazdowy mecz z APR Poznań.

Hagard Strzałkowo - Stal II Gorzów 35:27 (20:17)

Hagard Strzałkowo: Hubert Rogalski - Kamil Kaczmarek (7), Daniel Górecki (7), Dominik Nawrocki (3), Sebastian Bagrowski, Marcin Nowak (3), Damian Mierzejewski (5), Bartosz Grabowski, Jarosław Rogalski (8), Michał Zerner (1), Oskar Zawodny (1). 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO