WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: SPS wraca do gry, Wilki w pogoni za liderem

Dodano: 5.11.2020 11:44
Źródło: LM.pl

Po przymusowej izolacji do gry wracają siatkarze SPS Konspol Słupca. Dogonić lidera z Gdańska będą starali się natomiast zawodnicy Wilków Wilczyn.

Prawie miesiąc trwała przerwa od gry siatkarzy SPS Konspol Słupca. Po raz ostatni na boisko słupczanie wybiegli 10 października w derbach z Wilkami Wilczyn. Chwilę później u części zawodników wykryto zakażenie koronawirusem i zespół poddany został izolacji. Do gry słupczanie wrócą w najbliższą sobotę, podejmując Trefla Lębork.

Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli, choć to głównie wynik zaległości słupczan. Trefl przed tygodniem rozegrał zaległe spotkanie z Wilkami Wilczyn, przegrywając 1:3. Ogółem na pięć spotkań wygrał tylko dwa - z SKS Gorzów Wlkp. i Stalpro Błyskawicą Szczecin, czyli zespołami z dolnych rejonów tabeli. Jeżeli słupczanie Trefla pokonają mają szansę wrócić nawet na ligowe podium.

Spotkanie pomiędzy SPS Konspol Słupca a Treflem Lębork odbędzie się w sobotę 7 listopada o godz. 18.00 w hali sportowej w Słupcy.

Tylko punkt do Stoczniowca Gdańsk, lidera tabeli II ligi gr. I, tracą Wilki Wilczyn. Zespół Tomasza Robaka nadrobił już wszystkie zaległości, może więc teraz skupić się na pogoni za rywalem z Pomorza. Szansa jest już w najbliższy weekend, gdańszczanie zmierzą się bowiem z niepokonanym do tej pory zespołem Orła Międzyrzecz i niewykluczone, że zgubią w tym meczu punkty.

Wilki jednak też punkty zdobyć muszą, a mierzyć będą się z obecnie czwartą drużyną tabeli - Steico Noteć Czarnków. Do tej pory Noteć wygrywała jedynie z dwoma ostatnimi zespołami klasyfikacji, SKS Gorzów Wlkp. i SMS Police. Swoją dość wysoką pozycję zawdzięcza raczej pauzom pozostałych drużyn, niż własnym świetnym wynikom. Wilki będą faworytem tego meczu.

Spotkanie pomiędzy Wilkami Wilczyn a Steico Noteć Czarnków rozpocznie się w sobotę 7 listopada o godz. 18.00 w hali sportowej w Wilczynie. Transmisję z meczu oglądać będzie można w portalu LM.pl.

  • Siatkarska kolejka: SPS wraca do gry, Wilki w pogoni za liderem

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Noteć Czarnków

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO