WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

III liga. Granie w środku tygodnia. Górnik i Sokół na wyjazdach

Dodano: 10.11.2020 10:14
Źródło: LM.pl

W Święto Niepodległości szesnastą kolejkę III ligi rozegrają Sokół Kleczew i Górnik Konin. Oba zespoły czekają wyjazdy na Pomorze.

Górnik Konin w ostatni weekend pauzował, spotkanie z Elaną Toruń zostało bowiem przełożone na inny termin i po takiej ponadtygodniowej przerwie rozegra mecz z Bałtykiem Koszalin. Zespół z Pomorza walczy o miejsce w pierwszej ósemce i będzie liczył na pewne punkty z konińską drużyną. Bałtyk plasuje się obecnie na dziewiątym miejscu w tabeli, co zawdzięcza w dużej mierze Bartłomiejowi Putno. Strzelec trzynastu goli dla Bałtyku zajmuje obecnie drugie miejsce w klasyfikacji strzelców III ligi gr. II. Cały Bałtyk zaś w meczach u siebie zdobył już 24 gole, co jest drugim najlepszym wynikiem w lidze po Raduni Stężyca.

Górnik w ostatnim spotkaniu przegrał z Jarotą Jarocin 1:9, z siłą ofensywy zespołu z Koszalina liczyć musi się tym bardziej. Spotkanie z Bałtykiem będzie jednym z trzech ostatnich meczów, jakie koninianie rozegrają jeszcze jesienią tego roku (zakładając, że odwołane spotkanie z Elaną uda się zagrać jeszcze teraz).

Mecz pomiędzy Bałtykiem Koszalin a Górnikiem Konin rozpocznie się w środę 11 listopada o godz. 11.00 na stadionie przy ul. Andersa 16 w Koszalinie.

Ciężki mecz czeka też Sokoła Kleczew, który w środę wyjedzie do Szczecina na spotkanie ze Świtem Skolwin. Trzeci zespół tabeli u siebie jeszcze nie przegrał, a w czterech ostatnich spotkaniach nie stracił gola (w tym w meczu z liderem, Polonią Środa Wlkp., wygranym 6:0). Na dodatek Sokół do Szczecina pojedzie bez dwóch podstawowych zawodników - Tomasza Koziorowskiego i Mateusza Roszaka. Obaj pauzują za żółte kartki.

Kleczewianie swojej szansy upatrywać mogą w zdrowotnych problemach Świtu. Szczeciński zespół w ostatnich tygodniach zmagał się z koronawirusem, odwołane zostały mecze z Pomorzaninem Toruń i Bałtykiem Gdynia, po raz ostatni na boisku Świt rywalizował 25 października. Sokół, choć nie będzie faworytem, musi powalczyć o punkty - potrzebuje ich do utrzymania czołowej ósemki tabeli.

Spotkanie pomiędzy Świtem Skolwin a Sokołem Kleczew rozpocznie się w środę 11 listopada o godz. 13.30 na stadionie przy ul. Stołczyńskiej 100 w Szczecinie. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO