WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mistrzostwa Polski Seniorów. Goiński w finale czwarty rok z rzędu!

Dodano: 19.11.2020 15:10
Źródło: LM.pl

Czwartą wygraną walkę zanotował Mateusz Goiński podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie. Koninianin pokonał Rafała Perczyńskiego i awansował do finału.

Rafał Perczyński (SAKO Gdańsk) był do tej pory teoretycznie najtrudniejszym rywalem dla Goińskiego. Wysoki o dużym zasięgu ramion dominował nad pięściarzem Zagłębia warunkami fizycznymi. Goiński jednak do takich pojedynków też już jest przyzwyczajony i w czwartkowym starciu wiedział co robić. Tradycyjnie szukał ciosów na korpus i skracał dystans, choć jednocześnie udało mu się też zapunktować nie raz ciosami na głowę.

Werdykt sędziów był jednogłośny, Goiński pokonał swojego rywala na punkty i zameldował się w finale Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie czwarty rok z rzędu! W walce o złoto w kat. 75 kg pięściarz Zagłębia zmierzy się z Bartoszem Gołębiewskim. Będzie to powtórka z finału w 2018 roku. Wtedy po bardzo wyrównanej walce Goiński przegrał 2:3.

Finały Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie odbędą się w piątek. Początek o godz. 19.00, transmisję oglądać będzie można w TVP Sport. 

fot. Zagłębie Konin

  • Mistrzostwa Polski Seniorów. Goiński w finale czwarty rok z rzędu!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO