WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Puchar Polski. KKF Automobile Torino poznał rywala w półfinale

Dodano: 25.11.2020 09:54
Źródło: LM.pl

Jurand Koziegłowy będzie rywalem KKF Automobile Torino Konin w półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski. We wtorek Wielkopolski ZPN rozlosował pary kolejnego etapu rozgrywek.

Jurand Koziegłowy to ligowy rywal KKF Automobile Torino Konin. Ten sezon jest jego drugim na wielkopolskich parkietach. W dwóch rozegranych do tej pory spotkaniach drużyna spod Poznania pokonała 13:6 Tarnovię Tarnowo Podgórne i 6:5 Perfectę Futsal Złotów, dzięki czemu zajmuje drugie miejsce w tabeli. 

Jurandowi dobrze wiedzie się też w Pucharze Polski. Turniej eliminacyjny zespół z Koziegłów wygrał bez straty punktu, pokonując Kilofy Rosko 4:1, Iskrę Runowo 7:3 i Poznaniaków 4:0. Jurand był jedynym, obok KKF Automobile Torino Konin, zespołem, który turniej eliminacyjny zakończył z kompletem zwycięstw.

Teraz oba zespoły zagrają ze sobą, a stawką będzie awans do finału. Spotkanie półfinałowe zaplanowane jest na środę 2 grudnia w Koninie. Finał odbędzie się natomiast 16 grudnia. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   Puchar Polski,   półfinał,   KKF Konin,   Jurand Koziegłowy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO