WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

III liga. Druga porażka Startu w sezonie, ulegli Liderowi Swarzędz

Dodano: 29.11.2020 19:59
Źródło: LM.pl

19:28 przegrał Start Konin zaległe spotkanie drugiej kolejki z Liderem Swarzędz. Była to druga porażka koninian w tym sezonie.

W niedzielę Start podejmował zespół Lidera Swarzędz. Spotkanie pierwotnie miało odbyć się jeszcze w październiku, ale z powodu kwarantanny członków sztabu szkoleniowiego zespołu ze Swarzędza zostało przełożone i ostatecznie obie drużyny zmierzyły się dopiero pod koniec listopada.

Mecz miał dość jednostronny przebieg. Od pierwszych minut na prowadzenie wyszedł Lider i to on nadawał ton grze. Start w pierwszej połowie powalczył, zdołał nawet w pewnym momencie doprowadzić do wyrównania 5:5, ale w końcówce pierwszej odsłony starcia zaznaczyła się już przewaga gości. Lider wygrał 13:10.

W drugiej połowie drużyna ze Swarzędza tylko tę różnicę zwiększała. W 40. minucie goście prowadzili już pięcioma bramkami, do końca meczu ta przewaga wzrosła do dziewięciu bramek. Lider zwyciężył ostatecznie pewnie - 28:19.

Była to druga porażka Startu Konin w tym sezonie. Kolejny mecz za tydzień, koninianie zagrają na wyjeździe z Realem-Astromal II Leszno.

Start Konin - Lider Swarzędz 28:19 (13:10)

slajd 1 z 12
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka ręczna,   III liga,   Start Konin,   Lider Swarzędz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO