WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Klasa okręgowa: Mecz Sparty Sklejki Orzechowo znów odwołany

Dodano: 29.11.2020 20:19
Źródło: LM.pl

Cztery zaległe spotkania klasy okręgowej miały zostać rozegrane w ten weekend. Odbyły się trzy - po raz kolejny odwołany został mecz z udziałem Sparty Sklejki Orzechowo.

Ten weekend miał przynieść ostatecznie rozstrzygnięcie kwestii mistrza jesieni w klasie okręgowej. Tak się nie stało, nie odbył się bowiem mecz Pelikana Niechanowo ze Spartą Sklejką Orzechowo. - Ekipa outsidera rozgrywek skapitulowała, wysyłając do związku pismo, iż nie zjawią się w sobotę w Trzemesznie (gdzie zaplanowany był mecz). Prawdopodobnie mecz zostanie zweryfikowany jako walkower na naszą korzyść - informuje na swoim profilu FB Pelikan.

Jeżeli takie rozwiązanie doszłoby do skutku to właśnie Pelikan zostałby najlepszym zespołem rundy jesiennej w klasie okręgowej gr. III. Na razie jednak oficjalnej decyzji nie ma, a liderem została Warta Eremita Dobrów. Ten zespół w niedzielę zremisował bezbramkowo z Polonią Golina, powiększając swoją przewagę nad Pelikanem do dwóch oczek. Zespół z Goliny awansował zaś na podium tabeli.

Wysoką wygraną jesień zakończył Zryw K-Flex Dąbie, pokonując u siebie Orła Grzegorzew 5:1. Zryw K-Flex awansował na siódme miejsce, Orzeł - spadł na ósme. W innym weekendowym spotkaniu Czarni Ostrowite pokonali Orlika Miłosław 4:2. W układzie tabeli nic to nie zmieniło, Czarni zwiększyli jedynie przewagę w klasyfikacji nad plasującymi się pod nim Orlikiem.

Do pełnego zakończenia rundy jesiennej pozostały do rozegrania dwa mecze. Jeden to wspomniane już spotkanie Pelikana ze Spartą Sklejką. Drugi powinien odbyć się 5 grudnia, jest to starcie Czarnych Brzeźno z zespołem z Orzechowa.

Tabela klasy okręgowej (w nawiasie liczba rozegranych meczów):
1. Warta Eremita Dobrów - 38 pkt (16)
2. Pelikan Niechanowo - 36 pkt (15)
3. Polonia Golina - 33 pkt (16)
4. Polanin Strzałkowo - 33 pkt (16)
5. Warta Krzymów - 32 pkt (16)
6. GKS Żerków - 27 pkt (16)
7. Zryw K-Flex Dąbie - 27 pkt (16)
8. Orzeł Grzegorzew - 26 pkt (16)
9. Kasztelania Brudzew - 24 pkt (16)
10. Zjednoczeni Trzemeszno - 23 pkt (16)
11. Strażak Licheń Stary - 22 pkt (16)
12. Baszta Przedecz - 14 pkt (16)
13. Warta Pyzdry - 13 pkt (16)
14. Czarni Brzeźno - 13 pkt (15)
15. Czarni Ostrowite - 12 pkt (16)
16. Orlik Miłosław - 5 pkt (16)
17. Sparta Sklejka Orzechowo - 1 pkt (14). 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO