WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Oblodzenie od godz. 22.00 dzisiaj do godz. 9.00 jutro. Temperatura min. -1°C do -0°C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

European Esports League. Dominacja Konina w meczu z Czechami

Dodano: 29.11.2020 21:26
Źródło: LM.pl

Drugą wygraną w European Esports League ma reprezentacja Konina. W niedzielnym meczu z czeskim zespołem z Benešova koninianie wygrali 16:3.

European Esports League to nowe rozgrywki CS:GO, w których wystartowali konińscy e-sportowcy. Rywalizacja jest międzynarodowa, a w inaugurującym meczu Konin, drużyna złożona z uczniów ZS im. Mikołaja Kopernika, pokonała drużynę Koszyc 16:8. W niedzielę koninianie dołożyli do swojego wyniku drugą wygraną. Tym razem rywalizowali z czeskim zespołem z Benešova.

Mecz rozgrywany był na mapie Mirage, Konin wygrał rundę nożową i rozpoczynał jako antyterroryści. Reprezentanci naszego miasta całkowicie zdominowali rozgrywkę, oddając rywalom zaledwie trzy rundy. Już w pierwszej partii triplekillem popisał się FakeTooMuch, drugą rundę koninianie wygrali bez żadnych strat.

Czesi pierwszy punkt zdobyli w piątej rundzie, ale sposób, w jakim im się to udało, wiele mówi o meczu. W sytuacji jeden na dwóch bez większych problemów swoich rywali wyeliminował Szymon ,,lampardxx" Zalewski, a rundę koninianie przegrali tylko dlatego, że nie starczyło czasu, by rozbroić bombę. Do przerwy Konin prowadził 13:2.

Po zmianie stron koninianie dokończyli dzieła. W osiemnastej rundzie Miłosz ,,AntyVirus" Konieczka wygrał pojedynek jeden na jeden, a spotkanie zakończyło się w dziewiętnastej partii. Konin triumfował 16:3.

Była to druga wygrana koninian w European Esports League. W kolejnym meczu Konin zmierzy się z drużyną z Krakowa.

Konin - Benešov 16:3

Konin (K - A - D): Miłosz ,,AntyVirus" Konieczka (30 - 2 - 9), Szymon ,,lampardxx" Zalewski (11 - 5 - 2), Jakub ,,FakeTooMuch" Seidel (11 - 2 - 7), Maik ,,LLTN" Piasecki (20 - 2 - 10), Przemysław ,,przemeklovel" Strzykała (19 - 0 - 11).

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO