WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Były trener m.in. LKS Ślesin i Górnika Konin w zespole z okręgówki

Dodano: 4.01.2021 13:31
Źródło: LM.pl

Damian Augustyniak, były trener IV-ligowego LKS Ślesin i III-ligowego Górnika Konin, został nowym szkoleniowcem Czarnych Ostrowite - drużyny grającej w klasie okręgowej.

42-letni Damian Augustyniak swoją trenerską karierę zaczynał w IV-ligowym SKP Słupca. W 2013 roku przejął grający w tej samej lidze LKS Ślesin, z którym wywalczył wicemistrzostwo IV ligi. Dwa lata później został szkoleniowcem Górnika Konin, z którym sięgnął po mistrzostwo i awans do III ligi.

W konińskim klubie pracował do września 2016 roku jako pierwszy trener, a następnie asystent. W styczniu 2019 roku ponownie objął funkcję głównego szkoleniowca. W październiku tego samego roku został zwolniony. Od tego czasu nie prowadził żadnego zespołu.

To się zmieni teraz. Jak informują słupeckie media, Damian Augustyniak ma zostać nowym szkoleniowcem Czarnych Ostrowite. To piętnasty obecnie zespół klasy okręgowej gr. III. Augustyniak ma zastąpić dotychczasowego trenera drużyny z powiatu słupeckiego - Michała Walerczyka. 

  • Były trener m.in. LKS Ślesin i Górnika Konin w zespole z okręgówki

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

niezły awans
Dodano: 04.01.2021 18:07    Przez: Domin
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO