LM.plSportPewne zwycięstwo SPS Konspol w Policach. Bliżej pierwszej czwórki

Pewne zwycięstwo SPS Konspol w Policach. Bliżej pierwszej czwórki

Już tylko punkt straty do czwartego Trefla Lębork mają siatkarze SPS Konspol Słupca. W środę w zaległym meczu dziewiątej kolejki pokonali SMS Police 3:0.

W środę siatkarze SPS Konspol Słupca nadrabiali ligowe zaległości, mierząc się na wyjeździe z outsiderem - SMS Police. Zgodnie z planem słupczanie wygrali pewnie w trzech setach. Pierwszy set padł łupem gości do trzynastu, a w dwóch kolejnych SPS Konspol triumfował do czternastu.

Trzy zdobyte w Policach punkty pozwoliły słupczanom zbliżyć się do ligowej czwórki. SPS Konspol traci obecnie do Trefla Lębork zaledwie jedno oczko, choć ma również jeden mecz rozegrany więcej. Kolejne spotkanie już w sobotę, słupczanie podejmować będą Orła Międzyrzecz.

SMS Police - SPS Konspol Słupca 0:3 (25:13, 25:14, 25:14).