WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Oblodzenie od godz. 22.00 dzisiaj do godz. 9.00 jutro. Temperatura min. -1°C do -0°C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hagard nadrobił zaległości i wygrał trzeci mecz w sezonie

Dodano: 11.01.2021 12:02
Źródło: LM.pl

Zaległe spotkanie szóstej kolejki z SPR Włoszakowice rozegrał w niedzielę Hagard Strzałkowo. Piłkarze ręczni z powiatu słupeckiego wygrali po raz trzeci w sezonie.

Choć III liga obecnie ma przerwę w rozgrywkach, piłkarze ręczni ze Strzałkowa nie próżnują, ale nadrabiają zaległości. W niedzielę rozegrali zaległe spotkanie szóstej kolejki z SPR Włoszakowice. Mecz zakończył się pewną wygraną Hagardu.

Gospodarze bardzo szybko wyszli na prowadzenie, już w piątej minucie było 5:1 dzięki bramkom Kamila Kaczmarka i Dominika Nawrockiego. SPR zmniejszył nieco straty w końcówce pierwszej połowy, ale i tak pierwszą część spotkania wygrał Hagard 13:11.

W drugiej odsłonie starcia gościom udało się wyrównać na 16:16. Później jednak znów strzałkowianie odskoczyli rywalom. Dwa rzuty karne wykorzystał Daniel Górecki, regularnie trafiał też cały czas Kamil Kaczmarek. Ostatecznie Hagard zwyciężył 27:23.

Była to trzecia wygrana zespołu ze Strzałkowa w tym sezonie. Dzięki temu Hagard zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów. Kolejne spotkanie dopiero za miesiąc, na inaugurację drugiej rundy III-ligowcy z powiatu słupeckiego podejmą Real-Astromal II Leszno.

Hagard Strzałkowo - SPR Włoszakowice 27:23 (13:11)

Hagard Strzałkowo: Dominik Niezgoda - Kamil Kaczmarek (11), Dawid Mierzejewski (2), Daniel Górecki (4), Dominik Nawrocki (7), Sebastian Bagrowski (2), Marcin Nowak (1), Bartosz Grabowski, Michał Zerner, Hubert Rogalski. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka ręczna,   III liga,   Hagard Strzałkowo,   SPR Włoszakowice

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO