WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

SPS Konspol już w czwórce! Rozbili Energetyka w trzech setach

Dodano: 16.01.2021 22:45
Źródło: LM.pl

3:0 zwyciężył SPS Konspol Słupca w Poznaniu z tamtejszym Enea Energetyk. Dzięki temu słupczanie awansowali do pierwszej czwórki tabeli II ligi gr. I.

Spotkanie w Poznaniu rozpoczęło się dla słupczan bardzo dobrze. W pierwszym secie SPS Konspol bardzo szybko objął prowadzenie i nie oddał go już do końca, wygrywając ostatecznie 25:16.

Dwa kolejne sety były bardzo podobne. Najpierw kilkupunktową przewagę zdobywali poznaniacy, później goście rozpoczynali pogoń i ostatecznie zwyciężali. W drugim secie SPS Konspol wygrał dość pewnie 25:19. Bardziej zacięta walka toczyła się w trzeciej partii. Losy seta rozstrzygnęły się dopiero w samej końcówce. Słupczanie wygrali 25:22, a w całym meczu triumfowali 3:0.

Dzięki tej wygranej siatkarze ze Słupcy w końcu awansowali do pierwszej czwórki tabeli. Nad piątym Treflem Lębork mają dwa punkty przewagi, ale również jeden mecz rozegrany więcej. Kolejne spotkanie za tydzień. Będzie to wyjazdowe spotkanie właśnie z Treflem Lębork.

Enea Energetyk Poznań - SPS Konspol Słupca 0:3 (16:25, 19:25, 22:25)

fot. SPS Słupca

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Energetyk Poznań

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO