WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Były zawodnik Górnika pojechał na obóz z seniorami Lecha Poznań

Dodano: 18.01.2021 11:51
Źródło: LM.pl

Patryk Waliś, były zawodnik drużyn młodzieżowych Górnika Konin, pojechał na obóz z pierwszym zespołem Lecha Poznań. W biało-niebieskich barwach grał w latach 2016 - 2019.

Siedemnastoletni Patryk Waliś to wychowanek Zielonych Koźminek. W 2016 roku trafił do Górnika Konin, gdzie trenował pod okiem Rafała Szkudelskiego. W biało-niebieskich barwach grał przez trzy lata. W 2019 roku trafił do Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań, a od tego sezonu jest już zawodnikiem Lecha Poznań. 

Jesienią grał w II lidze oraz w Pucharze Polski w zespole rezerw Kolejorza. Zimą dostał jednak szansę od trenera Dariusza Żurawia i wyjechał na zgrupowanie w tureckim Belek z pierwszą drużyną Lecha Poznań. Waliś jest w grupie sześciu juniorów, którzy walczyć będą o miejsca w zespole seniorów Kolejorza.

Oprócz Walisia do Belek pojechał również inny zawodnik z naszego regionu - Filip Bednarek. Wychowanek Sokoła Kleczew jest w tym sezonie podstawowym bramkarzem Lecha Poznań.

fot. Górnik Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Ekstraklasa,   Lech Poznań,   Górnik Konin,   Patryk Waliś,   obóz,   Belek

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO