WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: Kluczowy mecz SPS, stawką czwarte miejsce

Dodano: 22.01.2021 14:37
Źródło: LM.pl

To będzie kluczowe spotkanie w walce o pierwszą czwórkę. W sobotę siatkarze SPS Konspol zmierzą się na wyjeździe z Treflem Lębork.

Przez kilka statnicj tygodni trwała pogoń siatkarzy SPS Konspol Słupca za czwartym miejscem zajmowanym przez Trefla Lębork. W ostatnim czasie słupczanom w końcu udało się wskoczyć na miejsce gwarantujące grę w play-offach, ale Trefl bardzo szybko je odzyskał. W tym momencie zespół z Lęborka ma jeden punkt przewagi nad SPS Konspol Słupca. Teraz oba zespoły zmierzą się ze sobą w bezpośrednim starciu. Spotkanie będzie miało ogromny wpływ na to, która z tych dwóch drużyn w play-offach ostatecznie się znajdzie.

Pierwszy mecz w Słupcy padł łupem Trefla. Zespół Marka Jankowiaka był w stanie rywalom urwać zaledwie jeden set. Ale słupczanie ostatnio są w o wiele lepszej formie, pokonali nawet Orła Międzyrzecz. Można więc spodziewać się zupełnie innego meczu, niż w listopadzie. Obie drużyny znają też stawkę tego starcia, oprócz czystych umiejętności siatkarskich decydować będzie też psychika i umiejętność utrzymania nerwów na wodzy.

Spotkanie pomiędzy Treflem Lębork a SPS Konspol Słupca rozpocznie się w sobotę 23 stycznia o godz. 16.00 w hali sportowej w Lęborku. Transmisję oglądać będzie można na kanale YT Trefla Lębork.

Tego samego dnia, też na wyjeździe, zagrają Wilki Wilczyn. Zespół Tomasza Robaka zmierzy się ze Steico Noteć Czarnków. Siódmy zespół tabeli nie miał ostatnio łatwo, w dwóch ostatnich kolejkach pauzował ze względu na zakażenia koronawirusem. W tym sezonie Noteć wygrała ogółem zaledwie trzy spotkania, wszystkie na początku sezonu. 

Pierwszy mecz obu zespołów zakończył się wygraną Wilków 3:1. W rewanżu to również wilczynianie będą faworytami. Drużyna Tomasza Robaka goni drugą pozycję w tabeli, obecnie do Stoczniowca Gdańsk Wilki tracą dwa punkty, ale mają też jeden mecz rozegrany mniej. 

Spotkanie pomiędzy Steico Noteć Czarnków a Wilkami Wilczyn rozpocznie się w sobotę 23 stycznia o godz. 18.00 w hali sportowej w Czarnkowie.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Trefl Lębork,   Wilki Wilczyn,   Noteć Czarnków

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO