WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pewna wygrana Wilków Wilczyn w Czarnkowie, są już wiceliderem!

Dodano: 24.01.2021 12:08
Źródło: LM.pl

Pogoń Wilków Wilczyn za pierwszym miejscem trwa. W sobotę siatkarze z Wilczyna zwyciężyli na wyjeździe ze Steico Noteć Czarnków i awansowali na drugą pozycję w tabeli.

W sobotę wilczynianie mierzyli się na wyjeździe z jednym z niżej notowanych zespołów grupy pierwszej - Steico Noteć Czarnków. Spotkanie zaczęło się dla wilczynian źle, w pierwszym secie, dość niespodziewanie, triumfowali bowiem gospodarze 25:23. Jak się jednak później okazało, był to jedyny set stracony przez zespół Tomasza Robaka w tym meczu.

Trzy kolejne partie padły już łupem Wilków. Goście zwyciężali do szesnastu, do 21 i do osiemnastu, triumfując w całym spotkaniu 3:1. Jednocześnie w innym meczu piętnastej kolejki Stoczniowiec Gdańsk przegrał z Orłem Międzyrzecz. Dzięki temu wilczynianie przeskoczyli w tabeli gdańszczan. Wilki mają obecnie jedno oczko przewagi i jeden mecz rozegrany mniej od Stoczniowca. Do liderującego Orła Międzyrzecz zespół Tomasza Robaka traci cztery punkty i również ma jeden mecz rozegrany mniej. 

Do końca rundy zasadniczej pozostały trzy kolejki. Kolejne spotkanie w przyszły weekend, Wilki podejmą SMS Police.

Steico Noteć Czarnków - Wilki Wilczyn 1:3 (25:23, 16:25, 21:25, 18:25)

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Noteć Czarnków

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO