WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dawid Wierzba w Górniku Konin. To trzecie wzmocnienie tej zimy

Dodano: 26.01.2021 14:34
Źródło: LM.pl

Zawodnik Olimpii Elbląg, Dawid Wierzba, został wypożyczony do Górnika Konin. Jest trzecim piłkarzem pozyskanym przez III-ligowca w zimowym okienku transferowym.

O prawdopodobnym pozyskaniu Dawida Wierzby przez koniński klub informowaliśmy już blisko dwa tygodnie temu. Dziś ta informacja została oficjalnie potwierdzona przez Olimpię Elbląg, a o godz. 15.00 - przez Górnika. - Pobyt w Górniku Konin ma przede wszystkim przygotować ich do gry lub walki o skład w Olimpii w przyszłym sezonie. Priorytetem będzie sumiennie przepracowana runda wiosenna nie tylko na treningach, ale przede wszystkim podczas meczów ligowych - czytamy na oficjalnej stronie II-ligowca (informacja dot. też potwierdzonego już wcześniej wypożyczenia Sebastiana Milanowskiego).

Dawid Wierzba ma dwadzieścia lat. Występujący na pozycji obrońcy zawodnik jest wychowankiem Powiśla Pawlice Rakowiec. Trzy lata temu trafił do zespołów młodzieżowych Arki Gdynia, by po jednej rundzie przenieść się do Olimpii Elbląg. Od dwóch lat trenował z pierwszym zespołem II-ligowca, a w lipcu ubiegłego roku zaliczył debiut na szczeblu centralnym. Od tego czasu rozegrał dziewięć spotkań w II lidze, regularnie grał też w IV-ligowych rezerwach Olimpii.

Dawid Wierzba jest już trzecim zimowym transferem Górnika Konin. Wcześniej biało-niebieskich wzmocnili Sebastian Milanowski i Marcin Rajch. 

fot. Górnik Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO