WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

KKF liderem II ligi! Zwycięstwo we Wrześni w meczu na szczycie!

Dodano: 22.02.2021 13:26
Źródło: LM.pl

7:6 futsaliści KKF Automobile Torino Konin zwyciężyli w meczu na szczycie II ligi z KP Wooden Villa / Lucart Energy Września. Dzięki temu koninianie mają już sześć punktów przewagi nad wrześnianami i plasują się na pierwszym miejscu w tabeli II ligi.

To miał być decydujący o losach mistrzostwa II ligi futsalu mecz. We Wrześni tamtejszy KP Wooden Villa / Lucart Energy podejmował KKF Automobile Torino Konin. Oba zespoły od początku sezonu są zdecydowanymi faworytami do zdobycia tytułu mistrza. Do tej pory w ligowych zmaganiach górą byli wrześnianie. W sobotę karta się jednak odwróciła, a trzy punkty wywalczył zespół z Konina.

Mecz miał dramatyczny przebieg. W pierwszej połowie oba zespoły ostrzeliwały bramki rywali. Wynik już w drugiej minucie otworzyli gospodarze, potem po golach Mateusza Mrozińskiego i Przemysława Skibiszewskiego to KKF Automobile Torino wyszedł na prowadzenie 2:1. W kolejnych minutach padło jeszcze pięć bramek, ale kropkę nad „i” postawił zespół z Wrześni. Dzięki trafieniu Filipa Janiszewskiego gospodarze do przerwy prowadzili 5:4.

Druga połowa była już zupełnie innym, choć nie mniej emocjonującym widowiskiem. Dominowali jednak koninianie. Najpierw wyrównanie zapewnił Mateusz Mroziński, a w 33. minucie prowadzenie KKF Automobile Torino dał Krystian Robak, wykorzystując rzut karny przedłużony. Chwilę później Robak znów pokonał bramkarza rywali i było 7:5.

W końcówce wrześnianie ratowali się jeszcze grą w przewadze, udało im się nawet zmniejszyć straty, ale i tak musieli uznać wyższość KKF Automobile Torino Konin. Zespół Przemysława Skibiszewskiego triumfował 7:6.

Dzięki wygranej koninianie mają już sześć punktów przewagi nad KP Wooden Villa / Lucart Energy Września i jeden mecz rozegrany więcej. To idealna sytuacja przed końcówką sezonu i ogromna szansa na sięgnięcie po pierwsze w historii mistrzostwo II ligi. Kolejne spotkanie już w sobotę – KKF Automobile Torino Konin podejmie Futsal Gostyń.

KP Wooden Villa / Lucart Energy Września – KKF Automobile Torino Konin 6:7 (2' Kamil Klechammer, 12', 19' Filip Janiszewski, 16', 39' Artur Giżewski, 17' Jakub Cierpiszewski – 4', 29' Mateusz Mroziński, 7' Przemysław Skibiszewski, 14' Łukasz Łajdecki, 16' Nikodem Lipiński, 33', 34' Krystian Robak)

KKF Automobile Torino Konin: Michał Jankowski – Artur Brzuśkiewicz, Mateusz Zaborski, Przemysław Skibiszewski, Krystian Andrzejczak, Wiktor Jarabek, Łukasz Łajdecki, Hubert Janiak, Nikodem Lipiński, Mateusz Mroziński, Damian Markiewicz, Łukasz Pietrzak, Krystian Robak.

fot. KKF Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO