WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Suzuki Boxing Night. Goiński znów zmierzy się z Wiktorzakiem

Dodano: 26.02.2021 16:34
Źródło: LM.pl

Drugą walkę z Sebastianem Wiktorzakiem w ramach Suzuki Boxing Night stoczy w sobotę pięściarz Zagłębia Konin Mateusz Goiński. Transmisję z tego wydarzenia oglądać będzie można w TVP Sport.

Lutowa gala będzie już piątą odsłoną Suzuki Boxing Night. Tym razem kibice obejrzeć będą mogli dziewięć pojedynków wyłącznie z polskimi zawodnikami. Wśród nich jest pięściarz Zagłębia Konin – Mateusz Goiński. Koninianin zmierzy się na ringu z Sebastianem Wiktorzakiem.

Będzie to już drugi raz, gdy obaj pięściarze skrzyżują rękawice pod patronatem Suzuki. W czerwcu ubiegłego roku Goiński pokonał Wiktorzaka jednogłośną decyzją sędziów. Tym samym pięściarz Zagłębia zrewanżował się za przegrany kilka miesięcy wcześniej finał Mistrzostw Polski Seniorów, w którym lepszy był pięściarz Skorpiona Szczecin.

W mistrzostwach w 2020 roku obaj zawodnicy nie spotkali się ze sobą, Goiński zszedł bowiem do kat. 75 kg, a Wiktorzak walczył w cięższej dywizji. Z sukcesami – sięgnął po złoto zarówno w kat. seniorów, jak i młodzieżowców. W tym samym czasie koninianin musiał zadowolić się czwartym w swojej karierze wicemistrzostwem Polski.

Teraz Goiński wraca do kat. półciężkiej, sobotnia walka odbędzie się bowiem właśnie w limicie 81 kg. Koninian gale Suzuki Boxing Night wspomina miło, po wygranej z Wiktorzakiem zanotował jeszcze zwycięstwa z Petarem Laskurem w październiku ubiegłego roku i z Milosem Bartlem w styczniu tego roku.

Gala Suzuki Boxing Night V rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godz. 19.15. Transmisję oglądać będzie można w TVP Sport.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO