WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Liga za pasem, Górnik wciąż buduje kadrę. Kolejny piłkarz z regionu

Dodano: 26.02.2021 18:44
Źródło: LM.pl

20-letni Adrian Górecki to dwunasty piłkarz, który dołączył do Górnika Konin w zimowym okienku transferowym. Jesienią grał w barwach Wilków Wilczyn.

Adrian Górecki w przeszłości grał w UKS SMS Łódź, LKS Ślesin i Sparcie Konin. Od sezonu 2018/2019 reprezentuje barwy Wilków Wilczyn. Zanotował z tym zespołem awans do IV ligi. W pierwszym sezonie na szczeblu wojewódzkim był wyróżniającą się postacią drużyny trenera Radosława Konieczki. Rozegrał 21 spotkań (siedemnaście w wyjściowym składzie) i strzelił pięć bramek.

Górecki to już dwunasty piłkarz, który zimą zasilił Górnika Konin. Szansę debiutu w biało-niebieskich barwach będzie miał już w sobotę podczas pucharowego spotkania z Victorią Września.

fot. Górnik Konin

  • Liga za pasem, Górnik wciąż buduje kadrę. Kolejny piłkarz z regionu

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO