WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

SKP Słupca za burtą Pucharu Polski. Wyeliminował ich IV-ligowiec

Dodano: 27.02.2021 18:17
Źródło: LM.pl

Trzema bramkami SKP Słupca uległ LKS Gołuchów w meczu 1/16 finału Pucharu Polski. To oznacza koniec przygody słupczan w tych rozgrywkach.

W swoim pierwszym i jak się później okazało ostatnim spotkaniu na szczeblu wojewódzkim Pucharu Polski SKP Słupca mierzył się z silnym IV-ligowym zespołem z Gołuchowa. Mimo tego wzmocnieni Tomaszem Koziorowskim i Szymonem Szczęsnym liderzy V ligi przez długi czas prowadzili z rywalami wyrównaną grę. W 26. minucie pojedynek biegowy z Hubertem Grzeszczakiem wygrał jednak Jakub Szymkowiak i celnym strzałem dał prowadzenie LKS.

Słupczanie mogli wyrównać już po przerwie. Bardzo blisko był Jakub Kwaśny, jednak piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki bramki rywali. Z biegiem czasu zespół Mirosława Kwaśnego coraz bardziej się odkrywał i w końcówce wykorzystali to goście. Najpierw dogranie z prawej strony wykończył Konrad Chojnacki, a w doliczonym czasie gry w sytuacji sam na sam gola zanotował Krystian Benuszak.

SKP Słupca przegrał 0:3 i odpadł z pucharowej rywalizacji. Do rozgrywek V ligi słupczanie wrócą już za tydzień, grając na wyjeździe z Orłem Mroczeń.

SKP Słupca – LKS Gołuchów 0:3 (26' Jakub Szymkowiak, 87' Konrad Chojnacki, 90'+ Krystian Benuszak)

SKP Słupca: Maciej Przygoda – Andrzej Górski, Jacek Mikołajczyk (87' Tobiasz Wujek), Hubert Grzeszczak (33' Łukasz Michalak), Kacper Zaparty (74' Jakub Burda), Norbert Lorencki, Igor Sarnowski, Tomasz Koziorowski, Jakub Kwaśny, Szymon Szczęsny (66' Kacper Kajdan), Dariusz Gromanowski.

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO