WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Osłabiony Medyk jedzie po punkty na trudny teren do Szczecina

Dodano: 19.03.2021 11:01
Źródło: LM.pl

Plaga kontuzji nie odpuszcza i mocno utrudnia początek rundy wiosennej Medykowi POLOmarket Konin. W sobotę zespół Romana Jaszczaka zagra na wyjeździe z Olimpią Szczecin.

Medyczki rundę wiosenną Ekstraligi rozpoczęły bardzo dobrze. Nie dość, że wygrały dwa pierwsze spotkania to jeszcze nie straciły w nich ani jednej bramki. Wyniki mogą cieszyć szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę fakt, z jakimi problemami kadrowymi boryka się Medyk POLOmarket. Dominika Kopińska, Natalia Chudzik, Daria Nowak, Kinga Koronkiewicz, Nicole Zając, Olga Sirant, nie wspominając już o Alicji Piechockiej, czy Klaudii Fabowej – to tylko część zawodniczek, która albo leczy kontuzje, albo nie jest jeszcze w pełni sił.

Tak osłabiony Medyk POLOmarket w sobotę pojedzie na trudny teren do Szczecina. Olimpia zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli Ekstraligi, ale u siebie potrafi powalczyć z najlepszymi. Jesienią zremisowała 2:2 z GKS Katowice, a z AZS UJ Kraków i AP Lotos Gdańsk przegrywała tylko jedną bramką.

Pierwszy mecz medyczek z Olimpią zakończył się wygraną zespołu Romana Jaszczaka 3:0 po bramkach Amelii Bińkowskiej (samobój), Klaudii Fabowej i Anny Gawrońskiej. Koninianki dość długo męczyły się jednak z zespołem ze Szczecina, wszystkie bramki padły dopiero w drugiej połowie spotkania. Zimą oba zespoły spotkały się ponownie i tym razem lepsza była Olimpia. W sparingu pokonała medyczki 5:3.

Spośród innych spotkań czternastej kolejki Ekstraligi najciekawiej będzie w Łęcznej, gdzie aktualny mistrz Polski podejmie aktualnego lidera tabeli – Czarnych Sosnowiec. Kibice Medyka z ciekawością będą również spoglądać na mecz w Katowicach, gdzie GKS zagra z wiceliderem UKS SMS Łódź, do którego medyczki tracą obecnie tylko dwa oczka.

Spotkanie pomiędzy Olimpią Szczecin a Medykiem POLOmarket Konin rozpocznie się w sobotę 20 marca o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Pomarańczowej 31 w Szczecinie.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna kobiet,   Ekstraliga,   Medyk Konin,   Olimpia Szczecin

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO